Biuro Tłumaczy Łódź - Agata Andrzejewska tłumacz przysięgły

Biuro Tłumaczy Łódź - Agata Andrzejewska tłumacz przysięgły
ID wpisu: 20287
Dodano: 16.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 366
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
28
Google
14
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Biuro tłumaczy przysięgłych Agata Andrzejewska oferuje tłumaczenia tekstów we wszystkich językach (m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, języki skandynawskie) zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe.

Biuro tłumaczeń prowadzone jest przez tłumacz przysięgłą Agatę Andrzejewską.

Świadczymy także usługi tłumaczeń ustnych - przy okazji czynności cywilno-prawnych (np. ślub, umowy notarialne, tłumaczenie umów biznesowych), a także związanych z policją i prokuraturą.
Tłumaczymy dokumenty techniczne, sądowe, umowy, medyczne.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie, zatrudniamy najlepszych i sprawdzonych tłumaczy.
Zapewniamy szybką i bezpłatną wycenę zleceń oraz przyjazną i kompleksową obsługę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: tlumaczenia.lodz.pl

Opinie o stronie tlumaczenia.lodz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma od 2004 roku zmienia i kreuje przestrzeń publiczną. Naszą specjalnością jest stawianie placów zabaw. Możemy dla Państwa postawić (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Best Products z siedzibą w Poznaniu. Od przeszło 20 lat zajmujemy się wyposażaniem warsztatów samochodowych w Polsce. (...)
Dworek Kurowski oferuje 2 klimatyzowane sale mieszczące po 80 gości, elegancki i stylowy design wnętrz, doskonałą kuchnię, przestronny ogród z (...)
Przedsiębiorstwo TYTAN SERWIS z siedzibą główną w Łodzi proponuje szeroki zakres usług z branży energii odnawialnej. Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą (...)
Deratyzacja i dezynfekcja to bardzo ważne czynności, które powinny być przeprowadzane regularnie w zakładach branży spożywczej, gastronomicznej (...)
Elevatio to wysoka jakość usług po przystępnych cenach. Oferujemy usługi takie jak czyszczenie kostki brukowej, dzięki czemu każda osoba może (...)
Firma MPT PIK z Wrześni zajmuje się hurtową sprzedażą i dystrybucją kaw, słodyczy, czipsów, napoi i innych artykułów spożywczych na terenie (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Metamorfozy z Katowic. Prowadzimy agencję reklamową. U nas kupią Państwo takie produkty, jak: naklejki oraz magnesy (...)