Biuro Tłumaczy Łódź - Agata Andrzejewska tłumacz przysięgły

Biuro Tłumaczy Łódź - Agata Andrzejewska tłumacz przysięgły
ID wpisu: 20287
Dodano: 16.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 395
CTR: 0.00%
37
Google
14
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Biuro tłumaczy przysięgłych Agata Andrzejewska oferuje tłumaczenia tekstów we wszystkich językach (m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, francuski, języki skandynawskie) zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe.

Biuro tłumaczeń prowadzone jest przez tłumacz przysięgłą Agatę Andrzejewską.

Świadczymy także usługi tłumaczeń ustnych - przy okazji czynności cywilno-prawnych (np. ślub, umowy notarialne, tłumaczenie umów biznesowych), a także związanych z policją i prokuraturą.
Tłumaczymy dokumenty techniczne, sądowe, umowy, medyczne.

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie, zatrudniamy najlepszych i sprawdzonych tłumaczy.
Zapewniamy szybką i bezpłatną wycenę zleceń oraz przyjazną i kompleksową obsługę.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: tlumaczenia.lodz.pl

Opinie o stronie tlumaczenia.lodz.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma istnieje od 1991 roku. W ciągu ostatnich 22 lat udało nam się wyrobić renomę na rynku i dostosować ofertę pod potrzebę możliwie szerokiego (...)
W Bielsku-Białej znajduje się siedziba fachowej firmy Akra II, jaka specjalizuje się w przeprowadzaniu usług pomocy drogowej dla aut osobowych, dostawczych (...)
Pomiarami geodezyjnymi w Gorzowie Wielkopolskim zajmuje się Geodezja Michalik – Kurzawski. Firma proponuje profesjonalne usługi kartograficzne. Jej (...)
Co powiesz na wakacje nad jeziorem lubuskim, w pasie natura 2000, w strefie ciszy i w otoczeniu bukowego lasu? Ośrodek wczasowy Zacisze.pl w Łagowie (...)
Domeną naszego przedsiębiorstwa jest przygotowywanie wysokiej jakości opakowań oraz zamknięć do nich, które wykorzystywane są w przemyśle farmaceutycznym, (...)
Naszą specjalnością są profesjonalne tłumaczenia na wszystkie języki europejskie i wiele pozaeuropejskich. Działamy od 1990 roku, oferując najwyższej (...)
Przedsiębiorstwo Spontex Polska Sp. z o. o. w swej działalności stawia na nowoczesne rozwiązania dające satysfakcję i zadowolenie naszym odbiorcom. (...)
Firma Konner prowadzi działalność od 2007 roku. Biuro analiz inżynierskich obejmujących bezpieczeństwo pożarowe i wybuchowe proponuje liczną gamę (...)