Dobrowolski oczyszczalnia przydomowa Rybnik

Dobrowolski oczyszczalnia przydomowa Rybnik
Dobrowolski oczyszczalnia przydomowa Rybnik
ID wpisu: 20213
Dodano: 13.02.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 246
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
13
Google
19
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Specjalizacją firmy Dobrowolski z Jejkowic koło Rybnika są profesjonalne roboty ziemne. Swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów biznesowych jak i indywidualnych. Dzięki własnemu sprzętowi, firma szybko i sprawie realizuje wykopy ziemne, budowę przydomowych oczyszczalni, stabilizację terenu, wyburzenia i rozbiórki oraz ułoży kostkę brukową. Firma proponuje również możliwość wynajmu maszyn budowlanych i przewozu materiałów sypkich. Dzięki zaangażowanej wysoko wyspecjalizowanej załodze, każde zlecenie realizowane jest profesjonalnie i solidnie. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której zamieszczonych jest więcej informacji o działalności przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dobrowolskifhu.pl

Opinie o stronie dobrowolskifhu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doświadczona na rynku artykułów chłodniczych firma ICEBERG to specjalista w tej dziedzinie. Przez ponad 10 lat działalności stworzyliśmy mnóstwo (...)
W Chorzowie mieści się przedsiębiorstwo KOW-bud, które specjalizuje się w kompleksowych usługach budowlanych. Na rynku działamy już od 2000 roku. (...)
Jeśli chodzi o bramy garażowe to rynek jest obecnie niesamowicie rozwinięty i oferuje naprawdę ogrom interesujących bram. Nasza firma jest jednym (...)
Opiniodawca majątkowy oraz budowlany prowadzący przedsiębiorstwo J.P. Praxis z sadybą w Warszawie zachęca do współpracy klientów indywidualnych (...)
Prezentujemy Państwu firmę budowlaną Mirosława Trzcionkowskiego. Siedziba naszej firmy znajduje się w Laskach, ale swoje usługi proponuje na obszarze (...)
Chemia budowlana to branża, w której działamy od 2000 roku. Te kilkanaście lat na rynku sprawiło, że dziś jesteśmy postrzegani jako solidna i (...)
PLR - Machine oferuje sprzedaż części zamiennych do maszyn ciężkich - między innymi: automatycznych skrzyń biegów, mostów napędowych, zmienników (...)
Firma MM MetalBud rozpoczęła działalność w 2004 roku jako jednoosobowy zakład pracy, by do dzisiejszego dnia przekształcić się w dobrze rozwijające (...)