PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI hipoteka notariusz Jelenia Góra

PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI hipoteka notariusz Jelenia Góra
PRZEMYSŁAW SZOCIŃSKI hipoteka notariusz Jelenia Góra
ID wpisu: 19968
Dodano: 19.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 295
CTR: 0.00%
15
Google
28
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Znajdująca się w Jeleniej Górze kancelaria prowadzona przez Przemysława Szocińskiego świadczy wachlarz usług notarialnych w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego oraz handlowego. Uzyskają tu Państwo pomoc w zakresie sporządzania umów handlowych oraz majątkowych czy dokumentów związanych z obrotem nieruchomościami. Ponadto, notariusz sporządza protesty czeków i weksli, oświadczenia, protokoły zebrań i zgromadzeń bądź rejestrację testamentu. Wszelkie wykonywane czynności są zgodne z obowiązującym prawem, a także z etyką zawodową. Więcej informacji o zakresie czynności biura znajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: notariuszjeleniagora.com.pl

Opinie o stronie notariuszjeleniagora.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalizujemy się w pomocy prawnej klientom instytucjonalnym, biznesowym oraz indywidualnym. Nasza kancelaria funkcjonuje w Tarnowskich Górach. Doradzamy (...)
Witryna internetowa adwokata, który świadczy usługi prawne na terenie Szczecina. Zakres usług wykonywanych przez niego jest bardzo zróżnicowany, (...)
W propozycji Kancelarii Notarialnej Adamiła Czyniewska, Wojciech Czyniewski, znajdą Państwo pełny zakres usług. Wszystkie czynności prawne, dla (...)
W internecie można znaleźć bardzo dużo informacji na temat prawa. Jednak jest to pewne niebezpieczeństwo. Najczęściej są to informacje, które (...)
Kancelaria adwokacka z Warszawy wyspecjalizowana w problemach prawa podatkowego. Adwokaci doradzają klientom biznesowym, a także indywidualnym, także (...)
Kancelaria Iuriso, która ma swoją siedzibę w Tarnowie przy ul. Konarskiego 25, świadczy pomoc prawną przy sprawach dotyczących odszkodowań i windykacji (...)
Masz prawo znać prawo to portal prawniczy z poradami prawnymi za darmo. Znajdziesz to informacje na temat aktualnych przepisów prawa i zmian w prawie. (...)
Przedstawiamy Państwu Kancelarię Adwokacką adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek mieszczącą się w Chorzowie. Świadczymy usługi z obszaru prawa cywilnego, (...)