SEM Academy - Kursy Google AdWords

SEM Academy - Kursy Google AdWords
SEM Academy - Kursy Google AdWords
ID wpisu: 19966
Dodano: 19.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 454
CTR: 0.00%
96
Google
15
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Doświadczeni trenerzy SEM Academy oferują praktyczny kurs AdWords, który pozwoli Ci samodzielnie i skutecznie wypozycjonować stronę Twojej firmy w wynikach wyszukiwania Google oraz umiejętnie dobrać słowa kluczowe do stworzenia efektywnej kampanii linków sponsorowanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, prowadzimy szkolenia w trybie stacjonarnym, jak również online.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: semacademy.pl

Opinie o stronie semacademy.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Akademii E-Marketingu Clearsense. Na naszych spotkaniach zdobędą Państwo wiedzę z zakresu e-marketingu, (...)
Agencja reklamowa Soluma z Gdańska specjalizuje się w tworzeniu i promocji stron internetowych, a także w projektowaniu grafiki, tworzeniu oprogramowania (...)
Agencja badawcza Arket zajmuje się badaniami rynku. Wzależności od potrzeb klienta mamy do wyboru różne usługi np. badanie satysfakcji klientów, (...)
Zajmuję się pisaniem tekstów zwiększających sprzedaż: - opisów przedmiotów i ofert, - tekstów do landing page, - maili sprzedażowych, - (...)
Dzięki innowacyjnemu projektowi LedBoard firmy z Kalisza reklama na telebimach jeszcze nigdy nie była tak prosta! Jest to projekt, który zapewnia każdemu (...)
Poznańska firma TechgrafQ jest ekspertem z branży reklamowej. Specjalizuje się ona w produkcji wysokiej jakości reklam. Oferta firmy skupia się na (...)
Top Position oferuje Państwu usługi tworzenia stron internetowych. Jesteśmy stworzyć dla Państwa przejrzystą, oryginalną i zoptymalizowaną pod (...)
Mindfulness to sztuka bycia "Tu i teraz". Jeśli chcesz dowiedzieć się jak techniki Mindfulness mogą pomóc Ci zmniejszyć swój stres, oraz poprawić (...)