EKOB TBA - dostawca biopreparatów

EKOB TBA - dostawca biopreparatów
ID wpisu: 19920
Dodano: 13.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 529
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
135
Google
63
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EKOB TBA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży biopreparatów o specjalistycznych zastosowaniach w warunkach domowych i przemysłowych. Firma sprzedaje nowoczesne środki służące do skutecznej neutralizacji zanieczyszczeń organicznych w szambach, przydomowych, komunalnych oraz przemysłowych oczyszczalniach ścieków. Do zalet biopreparatów oferowanych przez EKOB TBA należy z pewnością skuteczność, bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz wszechstronność zastosowań – np. do likwidacji osadów, bioremediacji gruntów, neutralizacji zapachów, przyspieszenia kompostowania, nitryfikacji, zwalczania bakterii nitkowanych itd.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekobtba.pl

Opinie o stronie www.ekobtba.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalistycznego sklepu Panel-pol.com.pl. Powstaliśmy w styczniu 2008 roku i obecnie posiadamy całą (...)
W 2007 roku nasza firma otworzyła profesjonalny sklep meblowy - Salon Snu z łóżkami i materacami oraz innymi artykułami do sypialni. Obserwując (...)
Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ciekawą ofertę firmy Lechrol z Łomianek. Początki działalności tego przedsiębiorstwa sięgają (...)
Agencja nieruchomości Konstancin działa na rynku już od więcej niż dwudziestu lat. W tym czasie udało nam się sprzedać wiele obiektów zarówno (...)
W czasach rosnącej konkurencji coraz istotniejszym jest posiadać odpowiednie ekspozytory do prezentacji swoich produktów. Nasza firma oferują szeroka (...)
Zachęcamy do zaznajomienia się z różną propozycją mebli firmy Firma P.P.H.U. Vega Meble Zawistowscy Sp. j. z Księżyna. Oferujemy naszym nabywcom (...)
Heatec, B.R. Kozaczyńscy, Ożarów Mazowiecki - prefabrykowane obudowy wanny narożnej, zabudowa wanny płytkami. Wysokiej jakości prefabrykowana obudowa (...)
Chłód-Klim to mieszcząca się w Legionowie firma, jaka funkcjonuje w branży klimatyzacyjnej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu swoich pracowników, (...)