EKOB TBA - dostawca biopreparatów

EKOB TBA - dostawca biopreparatów
ID wpisu: 19920
Dodano: 13.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 492
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
130
Google
63
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EKOB TBA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży biopreparatów o specjalistycznych zastosowaniach w warunkach domowych i przemysłowych. Firma sprzedaje nowoczesne środki służące do skutecznej neutralizacji zanieczyszczeń organicznych w szambach, przydomowych, komunalnych oraz przemysłowych oczyszczalniach ścieków. Do zalet biopreparatów oferowanych przez EKOB TBA należy z pewnością skuteczność, bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz wszechstronność zastosowań – np. do likwidacji osadów, bioremediacji gruntów, neutralizacji zapachów, przyspieszenia kompostowania, nitryfikacji, zwalczania bakterii nitkowanych itd.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekobtba.pl

Opinie o stronie www.ekobtba.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma działa w branży sprzedaży i produkcji nowoczesnych kominków od wielu lat. Doświadczenie zdobyte od 1986 roku sprawia, że dzisiaj jesteśmy (...)
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej spółdzielni mleczarskiej Milkon. Mieści się ona w miejscowości Ślesin pod Koninem. Nasza spółdzielnie (...)
Zapraszamy do skorzystania spośród propozycji przedsiębiorstwa Global Water. Siedziba naszej działalności mieści się w Czeladzi. Specjalizujemy (...)
Domeną działalności prowadzonej przez zakład stolarski Mag jest obróbka drewna na najwyższym poziomie oraz w atrakcyjnych cenach. Klienci mogą (...)
Firma Adex specjalizuje się produkowaniem oraz sprzedażą okien. Spółka oferuje usługi na terenie śląska, a długoletnie doświadczenie w branży (...)
Firma Bors zajmuje się projektowaniem nowoczesnych kuchni już prawie 13 lat. Stale dostarczamy naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości projekty, (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Sigma. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 1998 roku w Nieporęcie koło Warszawy. (...)
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy „Wytwarzanie Artykułów z Tworzyw Sztucznych”, której siedziba mieści się w (...)