EKOB TBA - dostawca biopreparatów

EKOB TBA - dostawca biopreparatów
ID wpisu: 19920
Dodano: 13.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 567
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
139
Google
63
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: EKOB TBA jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży biopreparatów o specjalistycznych zastosowaniach w warunkach domowych i przemysłowych. Firma sprzedaje nowoczesne środki służące do skutecznej neutralizacji zanieczyszczeń organicznych w szambach, przydomowych, komunalnych oraz przemysłowych oczyszczalniach ścieków. Do zalet biopreparatów oferowanych przez EKOB TBA należy z pewnością skuteczność, bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego oraz wszechstronność zastosowań – np. do likwidacji osadów, bioremediacji gruntów, neutralizacji zapachów, przyspieszenia kompostowania, nitryfikacji, zwalczania bakterii nitkowanych itd.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ekobtba.pl

Opinie o stronie www.ekobtba.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Naszą inspiracją są oczekiwania klienta, to one stają się drogowskazem naszych prac. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy szukają pomocy w zaaranżowaniu (...)
W sklepie internetowym PGI nabyć można wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt sanitarny, taki jak różnego rodzaju zawory termostatyczne, systemy (...)
Stawiają Państwo dom czy też remontują stary? Kupili Państwo mieszkanie czy apartament? Adaptują Państwo stare biuro na potrzeby przedsiębiorstwa? (...)
Firma M&M Products z Warszawy zachęca Państwa do skorzystania ze swojej wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Przygotowaliśmy dla Państwa ogromny wybór (...)
Koncept, firma z Legnicy to producent mebli kuchennych, odznaczających się najwyższą jakością. Oferta tej firmy to również meble przeznaczone (...)
Firma Studio Poduch „Little Dreams” ma swoją siedzibę w Grębocicach. Zajmuje się sprzedażą wykonanych przez siebie poszewek na poduszki. W sklepie (...)
Enaf to nowoczesna firma poligraficzna specjalizująca się w produkcji wizytówek, papierów firmowych i druku na kopertach. Atutem firmy jest system (...)
Witamy serdecznie, Firma ComplexMeble specjalizuje się w obsłudze przedsięwzięć związanych z wykonawstwem mebli na wymiar.Nasze meble to szeroki (...)