Nowotwory u psa

Nowotwory u psa
Nowotwory u psa
ID wpisu: 19892
Dodano: 13.01.2016
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 615
CTR: 0.00%
131
Google
22
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Capsomasol to pomoc w leczeniu nowotworów u psów. Jest to zbilansowana mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów zawierająca pierzgę pszczelą i kapsaicynę z papryki habanero. Dzięki tym składnikom, preparat może wspomagać leczenie choroby nowotworowej ma także działanie profilaktyczne. Składniki mieszanki – pierzga pszczela oraz kapsaicyna, znakomicie uzupełniają swoje działanie – mając wpływ na walkę z chorobą nowotworową. Jeżeli interesuje Cię nasz lek – odwiedź stronę internetową firmy capsomasol.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: capsomasol.pl

Opinie o stronie capsomasol.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Uzupełnianie ubytków w celu odtworzenia wcześniejszych warunków zgryzowych, odbudowa uzębienia na implantach i regeneracja zaburzonej mechaniki żucia (...)
Specjalizujemy się w realizowaniu usług aborcyjnych na terenie Trzynca. Nasza klinika to nowoczesna placówka, która jest w stanie gwarantować odpowiednie (...)
Zabezpieczenia medyczne imprez masowych o różnym charakterze, transport medyczny i sanitarny specjalistycznymi środkami transportu na terenie kraju (...)
Fizjogym to gabinet fizjoterapii oraz terapii manualnej mający swoją siedzibę w Bielsku-Białej. Właścicielem firmy jest mgr fizjoterapii Maciej (...)
Branżą krakowskiego gabinetu chirurgicznego, powiązaną z wykształceniem doktora nauk medycznych prowadzącego jednostkę, jest chirurgia ogólna, (...)
Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Prywatnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej lekarza medycyny Rafała Więcka – specjalisty ortopedy. (...)
Dr Dębski to jeden z najlepszych specjalistów chirurgii plastycznej w Polsce. Dlatego też już 2 razy występował w programie "Życie bez wstydu" (...)
Usługi rejestracji leków w Polsce i w EU w ramach procedur narodowych i MRP/DCP, rejestracja suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków, badanie (...)