BHP Nysa

BHP Nysa
BHP Nysa
ID wpisu: 19756
Dodano: 28.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 808
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
346
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie www znajdziesz informacje odnośnie usług jakie oferujemy:

- kompleksowa obsługa firm
- doradztwo bhp
- analiza, audyt
- podania o pracę ( weryfikacja, rekrutacja, odpowiadania)
- opracowanie stanowiskowych instrukcji bhp
- udział w kontrolach i przeglądach maszyn
- udział w postępowaniach powypadkowych
- reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych do tego organów
etc.

BHP Nysa zaprasza do współpracy oraz do korzystania z prezentowanej witryny internetowej!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bhpklodzko.pl

Opinie o stronie www.bhpklodzko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

PierwszaDotacja.net stanowi serwis internetowy poświęcony w całości problematyce bezzwrotnych dotacji, o które mogą starać się osoby bezrobotne (...)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach zaprasza do skorzystania z różnorodnej oferty kursów oraz szkoleń osoby w rozmaitym wieku, pragnące (...)
Głównym celem firmy BeeGreen jest to aby świadomość ekologiczna była jednym z ważnych działów w Państwa firmie. W dzisiejszych czasach firmy (...)
Krakowski Instytut Rozwoju i Edukacji – w naszym ośrodku znajdziecie Państwo ofertę skierowaną specjalnie do nauczycieli. W naszej ofercie znajdziecie (...)
Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach wysokiej jakości – zarówno menadżerskich, jak i sprzedażowych, czy też związanych z rozwojem osobistym. (...)
Polecamy Państwu usługi przedsiębiorstwa Gawryszewski Finanse z Malcanowa obok Warszawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które doradztwem fiskalnym (...)
Fachowe kursy menedżerskie i sprzedażowe z zakresu zarządzania marketingowego, marketingu w firmie, zarządzania w administracji publicznej, analizy (...)
Gdy Twoim najskrytszym marzeniem jest, żeby chwycić za stery śmigłowca, teraz to marzenie może się spełnić. 4D Heli to ośrodek szkoleniowy, w (...)