BHP Nysa

BHP Nysa
BHP Nysa
ID wpisu: 19756
Dodano: 28.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1199
CTR: 0.00%
565
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie www znajdziesz informacje odnośnie usług jakie oferujemy:

- kompleksowa obsługa firm
- doradztwo bhp
- analiza, audyt
- podania o pracę ( weryfikacja, rekrutacja, odpowiadania)
- opracowanie stanowiskowych instrukcji bhp
- udział w kontrolach i przeglądach maszyn
- udział w postępowaniach powypadkowych
- reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych do tego organów
etc.

BHP Nysa zaprasza do współpracy oraz do korzystania z prezentowanej witryny internetowej!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bhpklodzko.pl

Opinie o stronie www.bhpklodzko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli chciałbyś zmienić w jakiś sposób siebie, swoje życie, po prostu pragniesz zmienić swoją osobowość, zbudować bądź naprawić związek, (...)
Współpraca z licencjonowanym biurem detektywistycznym to gwarancja dyskrecji i rzetelnej realizacji usług. Detektywi PiT z Poznania stawiają na pierwszym (...)
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi ofertami kredytów gotówkowych przez Internet. Nasze produkty są bezpieczne i sprawdzone, (...)
PL Capital Group to firma z Wrocławia zajmująca się bezpłatnym doradztwem kredytowym. Pomagamy w programie mieszkanie dla młodych uzyskać, jak najlepsze (...)
Work Express to legalna praca w opiece w wielu popularnych krajach unii europejskiej. Nasi klienci mogą liczyć na najlepiej płatne oferty pracy w opiece. (...)
Marzysz o wakacjach nad morzem śródziemnym? A może chciałbyś lub chciałabyś się tam przenieść na stałe? Naucz się języka obcego z tamtych (...)
Centrum Języków Obcych Best od kilkunastu lat prowadzi nadzwyczaj efektywne kursy, w tym momencie już 28, języków obcych. Gruntownie przygotowani (...)
Znana firma badawcza oferuje nową usługę – Mystery Shopping! Dzięki przeprowadzonemu przez doświadczonych audytorów badaniu dowiesz się o własnej (...)