BHP Nysa

BHP Nysa
BHP Nysa
ID wpisu: 19756
Dodano: 28.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 754
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
342
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie www znajdziesz informacje odnośnie usług jakie oferujemy:

- kompleksowa obsługa firm
- doradztwo bhp
- analiza, audyt
- podania o pracę ( weryfikacja, rekrutacja, odpowiadania)
- opracowanie stanowiskowych instrukcji bhp
- udział w kontrolach i przeglądach maszyn
- udział w postępowaniach powypadkowych
- reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych do tego organów
etc.

BHP Nysa zaprasza do współpracy oraz do korzystania z prezentowanej witryny internetowej!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bhpklodzko.pl

Opinie o stronie www.bhpklodzko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Bras 7 to biuro rachunkowe z wieloletnim stażem. Nabyte doświadczenie umożliwiło pracownikom biura rachunkowego w Poznaniu wykorzystać do profesjonalnej (...)
Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami dla firm z pakietu MS Office. Prowadzimy zajęcia w całej Polsce. Dojeżdżamy do klienta. Szkolenie ma (...)
Firma HSCE na co dzień praktykuje nowoczesne podejście do BHP oraz szkoleń. Jesteśmy specjalistami od bezpieczeństwa i higieny pracy. Stale podnosimy (...)
Firma Emano udostępnia różnego rodzaju materiały szkoleniowe oraz przygotowujące Polaków przebywających w Anglii oraz Irlandii do zdobycia angielskiego (...)
Świadczymy usług w zakresie wdrożeń systemów informatycznych. Jesteśmy Złotym Partnerem firmy COMARCH S.A. – wiodącego producenta zintegrowanych (...)
Zajmujemy się zarówno sprzedażą i jak i wynajmem nieruchomości. Oferujemy lokale o zróżnicowanym metrażu i standardzie by trafić w gusta każdego (...)
Polecamy Państwu usługi przedsiębiorstwa Gawryszewski Finanse z Malcanowa obok Warszawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które doradztwem fiskalnym (...)
Jeśli poszukujesz sprawdzonych kursów pływania dla początkujących, to z całą pewnością można powiedzieć, że szkoła MastersSwimming.pl jes (...)