BHP Nysa

BHP Nysa
BHP Nysa
ID wpisu: 19756
Dodano: 28.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 703
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
333
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serwis internetowy przedstawia firmę bhp Office która zajmuje się tematem kadry oraz bezpieczeństwo i higiena pracy. Dzięki naszej nowoczesnej stronie www znajdziesz informacje odnośnie usług jakie oferujemy:

- kompleksowa obsługa firm
- doradztwo bhp
- analiza, audyt
- podania o pracę ( weryfikacja, rekrutacja, odpowiadania)
- opracowanie stanowiskowych instrukcji bhp
- udział w kontrolach i przeglądach maszyn
- udział w postępowaniach powypadkowych
- reprezentowanie klienta podczas kontroli uprawnionych do tego organów
etc.

BHP Nysa zaprasza do współpracy oraz do korzystania z prezentowanej witryny internetowej!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.bhpklodzko.pl

Opinie o stronie www.bhpklodzko.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Świadczymy rożnego rodzaju usługi księgowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, dokumentów rozliczeniowych, deklaracja i rozliczenia z ZUS (...)
Firma Kontrakt OSH oferuje profesjonalne szkolenia oraz programy rozwojowe skierowane do biznesu. Ponadto zajmuje się konsultingiem, pisaniem, a nawet (...)
Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i efektywność prowadzonych kursów języka norweskiego we Wrocławiu oraz nauki języka norweskiego online. (...)
20 lat istnienia na rynku firmy Profes potwierdza jakość oferowanych przez nią usług. Firma zajmuje się szkoleniem pracowników z różnych branż. (...)
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i wiedzy, która pozwala na skuteczne powiększenie (...)
Akademia Spa to szkoła masażu, która oferuje Państwu szereg specjalistycznych kursów masażu. Tajski masaż stóp z elementami refleksologii lub (...)
Chcesz legalnie pracować jako Opiekunka osoby starszej w Niemczech? Opieka Niemcy - oferujemy od zaraz dobrze płatną pracę w opiece na terenie Niemiec. Na (...)
Platformę Kodilla służy do nauki kodowania stron internetowych. Mimo, że korzystają z niej także osoby, które znają podstawy programowania, miejsce (...)