PIT PROJEKT - program do wypełniania pitów

PIT PROJEKT - program do wypełniania pitów
PIT PROJEKT - program do wypełniania pitów
ID wpisu: 19678
Dodano: 18.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 454
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
106
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferujemy intuicyjny w obsłudze program do rozliczeń zeznań podatkowych za 2015 rok. Pit Projekt powstał w konsultacji z doradcami podatkowymi, wersja 2015 jest zgodna z aktualnymi przepisami prawa podatkowego. Plusem programu jest przejrzysty interfejs użytkownika oraz dostępność kreatora PIT Asystent, który pozwoli uniknąć błędów w wypełnianiu formularza. W programie dostępne są wszystkie najpopularniejsze formularze potrzebne osobom indywidualnym oraz firmom. Aplikacja zajmuje tylko 4 MB, dostępna jest także w wersji online, której nie trzeba instalować na dysku. Wypełniony PIT można wysłać z programu bezpośrednio do właściwego urzędu skarbowego.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wypelnijpit.eu

Opinie o stronie wypelnijpit.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

System Android jest bardzo mocno rozpowszechniony między użytkownikami telefonów. Jednak nie zawsze jest to system bezpieczny. Musimy zdawać sobie (...)
Bez twardych i nieobciążonych cudzą opinią danych na temat przyszłości nie można mówić o rzetelnym planowaniu działań i podejmowaniu optymalnych (...)
Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje (...)
Zajmujemy się dystrybucją oprogramowania Asseco WAPRO i dodatków do WF – Mag. Nasze rozwiązania umożliwiają optymalizację fakturowania i wszystkich (...)
Nasza firma działa na rynku dystrybuowania w formie sprzedaży hurtowej oraz detalicznej oprogramowania, w tym systemów operacyjnych Windows a także (...)
Firma Weaver Software zajmuje się tworzeniem aplikacji komputerowych przeznaczonych do obsługi magazynów. Jej produkty to programy łatwe w obsłudze, (...)
Twoja firma nie musi wydawać pieniędzy na oddzielne programy do zarządzania klientami, zasobami, zadaniami czy bazami danych. To wszystko może być (...)
Usługa Office 365 jest produktem przeznaczonym głównie dla małych i średnich firm. Dzięki niej, pracownicy nawet tych niewielkich przedsiębiorstw, (...)