Program do zarządzania projektami - meritoapp.pl

Program do zarządzania projektami - meritoapp.pl
Program do zarządzania projektami - meritoapp.pl
ID wpisu: 19642
Dodano: 18.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 836
CTR: 0.00%
147
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Za pośrednictwem naszej nowoczesnego systemu zapewniamy naszym klientom dostęp do zapewniającego efektywność oraz intuicyjnego narzędzia, które powstało w celu zapewnienia zarządzania projektami. Nasz system zapewnia zdalny dostęp, co pozwala w czasie rzeczywistym wyznaczać zadania, sprawdzać stan ich realizacji, czy dokonywać modyfikacji. Jednocześnie aplikacja gwarantuje wysoki standard zabezpieczenia danych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: meritoapp.pl

Opinie o stronie meritoapp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma GECOS z 12-letnim doświadczeniem oferuje swoim klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne, w tym oprogramowanie do zarządzania firmą oraz (...)
Microsoft Office 365 to usługa dla firm, dająca dostęp do pakietu narzędzi, które usprawniają pracę grupową. Obejmuje bogaty zestaw narzędzi (...)
Jeśli prowadzisz piekarnie bądź cukiernie i poszukujesz profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego Ci pracę to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza (...)
Wynagradzanie pracowników jest istotnym elementem polityki finansowej każdej firmy. Warto odpowiednio dopasować systemy wynagrodzeń, tak by pracownicy (...)
RFID Polska to nowy sklep internetowy gdzie proponujemy zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości autorskie programy firmy PWSK: Program do Ewidencji (...)
Każdy, kto spotkał się w swoim życiu z rozwiązaniami SAP wie, że dla firmy nie ma nic lepszego. A już szczególnie, jeśli są one dostarczane (...)
Czy wiesz, że 60% firm poligraficznych w USA posiada wdrożony system do zarządzania drukarnią? Idź z duchem czasu i usprawnij działanie swojego (...)
Komputerowy program PITy 2016 sprawia, że rozliczenie oraz przesłanie do urzędu PITów będzie wyłącznie przyjemnym obowiązkiem. Jest to specjalna (...)