Medicalcare24

Medicalcare24
ID wpisu: 19574
Dodano: 03.12.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1314
CTR: 0.00%
757
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: MedicalCare24 to firma zlokalizowana w Warszawie, która oferuje kompleksowe usługi. W ofercie znaleźć można szkolenia medyczne dotyczące różnych dziedzin, usługi zabezpieczania imprez masowych oraz mniejszych wydarzeń, a także usługi związane z transportem pacjentów, sprzętów i kadry medycznej. Wszystkie usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Medical Care 24 to profesjonalizm w działaniu oraz bardzo atrakcyjne ceny. Firma zaprasza wszystkich poszukujących wysokiej jakości usług do współpracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: medicalcare24.pl

Opinie o stronie medicalcare24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Doradztwo Podatkowe Piotr Efenberger powstała by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w kwestii doradztwa podatkowego (...)
Podatnik może się starać o zwrot VAT wyłącznie na podstawie faktury, musi zadbać także o dokument, potwierdzający tytuł prawny do lokalu. Warto (...)
Zapraszamy do pizzerii, która mieści się w Poznaniu! Pyszna pizza, wypiekana z najlepszych składników z dowozem na terenie prawie całego Poznania! Mister (...)
TK Telekom to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się operator telekomunikacyjny dla biznesu jak również kolei, administracji i klientów prywatnych. (...)
SpanSet Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu SpanSet Inter AG, który działa w biznesie artykułów do mocowania. W Polsce siedziba (...)
W Kancelarii prawnej adw. Andrzeja Wrzeciono z siedzibą w Rudzie Śląskiej przyjmowani są zarówno zleceniodawcy indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. (...)
Firma transportowa Stachurski z Krakowa zajmuje się całościowymi usługami związanymi z transportem i przeprowadzkami na terenie Krakowa, Polski oraz (...)
Posiadająca siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim firma EURO-OPTYK gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną (...)