Lokalizacja pojazdów

Lokalizacja pojazdów
Lokalizacja pojazdów
ID wpisu: 19263
Dodano: 10.11.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 683
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
88
Google
26
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma Finder oferuje system zarządzania pojazdami umozliwiający nadzór nad mobilna flotą taboru firmowego. monitorowanie pojazdów odbywa się za pomocą modułu telematycznego zainstalowanego w pojeździe, przekazującego za pomocą GPRS dane o pozycji pojazdu, zuzyciu paliwa oraz sposobie użytkowania pojazdu. System GPS zapewnia realna kontorlę nad kierowcami - można zarządzać i rozliczać ich czas pracy (tachografy cyfrowe), pozwala też definiować geostrefy, w których mają przebywać pojazdy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: finder.pl

Opinie o stronie finder.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona szeroko informuje o tym, czym jest filtr cząstek stałych, jakie ma funkcje i dlaczego usuwanie fap /dpf jest nielegalne i niekorzystne dla użytkownika. (...)
Nasze Centrum Wózków Widłowych oferuje wózki widłowe i używane renomowanej firmy Toyota. Oferujemy wysokiej jakości, nowoczesne wózki widłowe. (...)
Strona WWW firmy Bantel, która oferuje usługi informatyczne dla biznesu o bardzo wysokim standardzie. Głównym terytorium działania firmy jest miasto (...)
Włączasz telewizor, a tam znowu głównym tematem są wciąż zwiększające się ceny paliw? Nie tylko Ty masz ten problem. Ale można się go łatwo (...)
Firma Automatyczne Skrzynie Biegów Jan Sentyrz została założona w 1991 roku w Krakowie. Jako jedna z pierwszych w Polsce wyspecjalizowała się w (...)
Gdy analizujemy ofertę towarzystw leasingowych musimy zwrócić uwagę na to, że te oferują swoim klientom ubezpieczenia w pakiecie do samochodu. Nie (...)
Kapral-Car to Stacja Demontażu Pojazdów działająca z uprawnienia Marszałka Województwa Kujawsko-pomorskiego. Firma ma kilka oddziałów w województwie: (...)
Współczesne centrum motoryzacyjne Pawlikiewicz i Synowie świadczy całościowe usługi w zakresie powypadkowych napraw samochodowych. Mamy sprzęt (...)