badania ultradźwiękowe - ndt24.pl

badania ultradźwiękowe - ndt24.pl
badania ultradźwiękowe - ndt24.pl
ID wpisu: 19242
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 281
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
23
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo Casp System prowadzi swoją działalność niezmiennie od 2000 roku, posiada więc wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Dzięki stałej współpracy z najlepszymi producentami z całego świata firma jest w stanie dostarczyć zainteresowanym klientom między innymi urządzenia oraz systemy z zakresu automatyki przemysłowej, czy też badań nieniszczących. Firma dostarcza też różnorodną aparaturę badawczą.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ndt24.pl

Opinie o stronie www.ndt24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowoczesny styl ogrodzeń aluminiowych to wizytówka firmy Lakate. W ofercie mamy także ogrodzenia aluminiowe, panelowe, gabionowe, drewniane i stalowe (...)
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej propozycji firmy PUT Produkcja-Usługi-Technologia. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się (...)
Biuro księgowe Buchalter zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich fachowych usług księgowo-podatkowych. Wszyscy wiemy, jak zawiłe okazują się (...)
Kancelaria Radcy Prawnego IURIS świadczy usługi z większości gałęzi polskiego prawa. Sprawia to, że jesteśmy w stanie pomóc większości klientów (...)
Pracownia Obuwia Jacek Okułowicz, która działa od 1930 roku - w Białymstoku, to świetne miejsce dla takich osób, które są zainteresowane obuwiem (...)
Chcemy zaprezentować Państwu firmę Formatka, która mieści się w Tarnowie. Zapewniamy kompetentne powielanie i drukowanie projektów architektonicznych. (...)
Gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum konferencyjno-wypoczynkowego Dzikie Wino, które mieści się w Wiewiórczynie. Nasz obiekt położony (...)
Firma MIKRO-ŻAL powstała w Tychach. Od kilkunastu lat specjalizujemy się w sprzedaży i montażu żaluzji i rolet okiennych. Rozporządzamy rozległym (...)