Micros.com.pl - Hurtownia elektroniczna Kraków

Micros.com.pl - Hurtownia elektroniczna Kraków
Micros.com.pl - Hurtownia elektroniczna Kraków
ID wpisu: 19237
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 360
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
23
Google
13
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani najwyższej jakości podzespołami elektronicznymi, to zapraszamy bardzo serdecznie do dokładnego zapoznania się z ofertą hurtowni Micros. Pod adresem Micros.com.pl można zatem natrafić na chociażby chemię dla elektroniki, ładowarki, akumulatory, baterie, czujniki, kable, przewody, karty pamięci, kwarce, etc. Po prostu komponenty elektroniczne służące do chociażby produkcji urządzeń.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: micros.com.pl

Opinie o stronie micros.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadająca siedzibę w Szczecinie firma SMART POWER serdecznie zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. (...)
Zegarki-krakow.pl to przede wszystkim serwis informacyjny, który gromadzi szczegóły dotyczące zegarków. Tu szczegółowo opisywane są wszystkie (...)
Małe elektrownie wiatrowe od lat pomagają ekologicznie napędzać gospodarstwa domowe. Dzisiaj oferujemy na stronie eco4globe.com swoim klientom ekologiczne (...)
Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do niemal wszystkich urządzeń drukujących i kopiujących dostępnych na rynku oferuje firma DARO-DRUK Dariusz (...)
Firma EL-MAX działa na rynku lubelskim jak i obsługuje inwestycje budowlane na terenie całego kraju. Specjalizuje się w handlu artykułami elektrotechnicznymi (...)
Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Zoomtak w Polsce. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas urządzeniach, chciałbyś (...)
Elektro-sal to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo na terenie województwa śląskiego. Od 2006 r. sukcesywnie zaopatrujemy w materiały elektryczne (...)
Hurtownia elektryczna Elektro-Sal powstała w 2006 roku i obecnie jest jedną z największych tego typu firm w całym województwie śląskim. Podstawowa (...)