OŚWIATA kursy dla pielęgniarek

OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
ID wpisu: 19182
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1403
CTR: 0.00%
846
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług oferowanych przez Spółdzielnię Pracy Oświata, jaka mieści się w Częstochowie. Nasza firma działa na rynku od 1957. Organizujemy przeróżnego rodzaju szkolenia, w tym kursy dla położnych i pielęgniarek, kursy budowlane, kursy magazynowe, kursy językowe, kursy biurowe i kursy przygotowujące do świadczenia usług. Zapewniamy Państwu własną bazę szkoleniową, materiały i sprzęt edukacyjny, a także duży i bezpieczny parking. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Szczegółowe informacje na witrynie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kursy-czestochowa.pl

Opinie o stronie www.kursy-czestochowa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

The Specialist to firma doświadczona w organizacji spersonalizowanych kursów językowych (angielski) dedykowanych głównie nowoczesnym firmom. Posiadamy (...)
The Lemon Tree to jedyna szkoła językowa w Warszawie, w której zajęcia odbywają się zawsze w maksimum 4 osobowych grupach. Kameralne grupy maksymalizują (...)
Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Tactical Risk Group z Warszawy. Firma oferuje szereg specjalistycznych szkoleń i usług dla prywatnych podmiotów (...)
Szkoła Wizażu Maquillage Art jest jedną z czołowych uczelni o profilu wizażu na terenie Rzeszowa. Wymogiem przyjęcia do szkoły jest dostarczenie (...)
Nowoczesna szkoła dla psów, oferująca kompleksowe szkolenia dla młodszych i starszych piesków. Psie przedszkole, szkolenia grupowe i indywidualne, (...)
Firma Emano udostępnia różnego rodzaju materiały szkoleniowe oraz przygotowujące Polaków przebywających w Anglii oraz Irlandii do zdobycia angielskiego (...)
Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy prowadzonej przez Andrzeja Sudoła. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Olsztynie, (...)
Firma Roboty i Spółka zajmuje się organizowaniem warsztatów z robotyki dla dzieci. Każde dziecko w trakcie ich trwania uczy się konstruowania własnych (...)