OŚWIATA kursy dla pielęgniarek

OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
ID wpisu: 19182
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1293
CTR: 0.00%
789
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług oferowanych przez Spółdzielnię Pracy Oświata, jaka mieści się w Częstochowie. Nasza firma działa na rynku od 1957. Organizujemy przeróżnego rodzaju szkolenia, w tym kursy dla położnych i pielęgniarek, kursy budowlane, kursy magazynowe, kursy językowe, kursy biurowe i kursy przygotowujące do świadczenia usług. Zapewniamy Państwu własną bazę szkoleniową, materiały i sprzęt edukacyjny, a także duży i bezpieczny parking. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Szczegółowe informacje na witrynie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kursy-czestochowa.pl

Opinie o stronie www.kursy-czestochowa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie organizowania wydarzeń z dziedziny medycyny – sympozjów, wyjazdów integracyjnych, kursów czy szkoleń. (...)
Nasza szkoła rysunku oferuje profesjonalne i przystępne kursy rysunku dla wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu zaawansowania i wieku. W ofercie (...)
W naszej ofercie występują szkolenia BHP, PPOŻ, nadzór i doradztwo BHP, w tym przeprowadzanie dokładnych audytów bezpieczeństwa w zakładzie pracy. (...)
Jeżeli szukasz kursu języka rosyjskiego, który skutecznie poprawi Twoje zdolności językowe, postaw na ofertę, jaką przygotowało Centrum Rosyjskie (...)
Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać egzamin na Maklera Papierów Wartościowych organizowany przez Komisję Nadzoru (...)
Szkoła Językowa w Gliwicach SONGin ENGLISH oferuje kursy językowe z języka angielskiego, niemieckiego oraz rosyjskiego. Gwarantujemy najniższe ceny (...)
Firma SDF Łódź poza standardowymi szkoleniami proponuje doradztwo dla firm. Na co mogą Państwo liczyć podejmując współpracę na nami? Szerokie (...)
Centrum.jakosci.pl to serwis, który pomoże Państwu wdrożyć system jakości oraz certyfikat PN-EN ISO 9001. Na naszej stronie zamieszczamy bogatą (...)