OŚWIATA kursy dla pielęgniarek

OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
OŚWIATA kursy dla pielęgniarek
ID wpisu: 19182
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1523
CTR: 0.00%
847
Google
10
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług oferowanych przez Spółdzielnię Pracy Oświata, jaka mieści się w Częstochowie. Nasza firma działa na rynku od 1957. Organizujemy przeróżnego rodzaju szkolenia, w tym kursy dla położnych i pielęgniarek, kursy budowlane, kursy magazynowe, kursy językowe, kursy biurowe i kursy przygotowujące do świadczenia usług. Zapewniamy Państwu własną bazę szkoleniową, materiały i sprzęt edukacyjny, a także duży i bezpieczny parking. Zatrudniamy wykwalifikowaną załogę dydaktyczną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Szczegółowe informacje na witrynie www.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kursy-czestochowa.pl

Opinie o stronie www.kursy-czestochowa.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Dla ambitnych, żądnych przygód osób zrobiliśmy niepowtarzalne pokoje ucieczek. Dla każdego, kto woli się zrelaksować dodatkowo spotkać z bliskimi, (...)
Jeżeli chodzi o szkolenia menedżerskie, szkolenia dla firm oraz szkolenia zawodowe – nasza baza szkoleń EFS nie ma sobie równych. Publikujemy różnorodne (...)
Jedną z moich usług, wychodzących poza sketchnoting oraz myślenie wizualne, jest nagrywanie i organizacja webinarów. To uzupełnienie dla mojej dziedziny, (...)
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do wielu materiałów edukacyjnych i wiedzy, która pozwala na skuteczne powiększenie (...)
Centrum.jakosci.pl to serwis, który pomoże Państwu wdrożyć system jakości oraz certyfikat PN-EN ISO 9001. Na naszej stronie zamieszczamy bogatą (...)
Strona porusza kwestie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zespół redakcyjny to związani z branżą BHP profesjonaliści, którzy wieloletnie (...)
Zapraszamy na prawo pracy szkolenie. Dzięki nam dowiesz się jak skutecznie prowadzić sprawy kadrowe, żeby nie narazić się na procesy wytaczane przez (...)
Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm, organizujemy liczne imprezy organizacyjne, wyjazdy motywacyjne, jak również konferencje i szkolenia bhp. (...)