WOJART teatr apollo poznań

WOJART teatr apollo poznań
WOJART teatr apollo poznań
ID wpisu: 19165
Dodano: 29.10.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1200
CTR: 0.00%
775
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Agencja artystyczna WojArt funkcjonuje na terenie Poznania od wielu lat. Nasza praca wiąże się przeważnie z szerzeniem naszej pasji do teatru. Jesteśmy organizatorem wielu spektakli teatralnych. W naszym repertuarze znajdują się takie tytuły jak „Dziwna Para”, „Lunch o północy”, „Za rok o tej samej porze” i wiele więcej. Współpracują z nami teatry z całej Polski. Ponadto dla naszych Klientów oferujemy organizację konferencji, szkoleń, imprez firmowych. Nasze eventy na długo zapadają w pamięci uczestników. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wojart.pl

Opinie o stronie wojart.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem oferuje Państwu niezwykłą okazję obcowania z kulturą. Jest on znany ze swoich wyjątkowych, charyzmatycznych (...)
Cenisz teatry niezależne? Poszukujesz ciekawych występów na warszawskiej scenie kulturalnej? Teatr scena Lubelska 30/32 funkcjonuje od 2005 roku na (...)
Bilety do teatru na ciekawe przedstawienie nierzadko są ciężkie do zdobycia i wiążą się z czekaniem w długich kolejkach. Dla ułatwienia w zakupie (...)
Wysoki poziom i poruszająca tematyka przedstawień od zawsze były znakami rozpoznawczymi naszego teatru, a ponieważ działamy w Poznaniu, od pierwszych (...)
Teatr Ognia z Makowa Mazowieckiego oferuje niezwykle widowiskowe i pełne emocji pokazy fireshow. Spektakle w rytm muzyki i ognia! Chcemy pokazać, że (...)