Elektroniczna dokumentacja medyczna

Elektroniczna dokumentacja medyczna
Elektroniczna dokumentacja medyczna
ID wpisu: 18997
Dodano: 29.09.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 732
CTR: 0.00%
121
Google
9
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Platforma internetowa EDMPlus powstała z myślą o lekarzach oraz pacjentach w celu przyśpieszenia wymiany informacji o zdrowiu i stanie pacjentów oraz lepszej wymianie danych pomiędzy poszczególnymi segmentami i pionami placówek zdrowotnych i pracowników. Dzięki elektronicznej dokumentacji medycznej użytkownicy mogą między innymi rejestrować opis stanu zdrowia pacjentów oraz zastosowanych procedur medycznych.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.edmplus.pl

Opinie o stronie www.edmplus.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Mieszczące się w Rybniku i Kornowacu gabinety dentystyczne ART-DENT gorąco zapraszają Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług. Dla (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszczących się w Warszawie gabinetów lekarskich Pawlik. Placówka wszystkim Paniom zapewnia pełną (...)
Luxmed Lublin to centrum medyczne oferujące szeroki zakres usług medycznych, Lekarze specjaliści na NFZ, poradnie prywatne, badania, zabiegi. Dostępne (...)
HOL-DENTAL DEPOT to firma, jaka specjalizuje się w usługach z branży stomatologicznej oraz protetycznej. Mamy w swojej propozycji akryle, silikony, (...)
Astmę da się przeżyć i można z nią żyć normalnie. Taka jest nasza filzofia. Zachęcamy Was do zapoznania się z cennymi informacjami, które zamieszczone (...)
Z przyjemnością prezentuję Państwu gabinet lekarki Artura Kułakowskiego. Jestem urologiem z wieloletnim doświadczeniem. Swoje usługi świadczę (...)
Specjalnością lekarza medycyny Mikołaja Pernaka jest medycyna estetyczna i chirurgia kosmetyczna. Doktor ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu (...)
Gabinet ginekologiczny, kierowany przez lekarza ginekologa Pascala Eechouta, oferuje pomoc z zakresu diagnostyki oraz leczenia schorzeń ginekologicznych. (...)