Union Katowice - Księgowość

Union Katowice - Księgowość
Union Katowice - Księgowość
ID wpisu: 18755
Dodano: 24.08.2015
Kliknięć: 2
Wyświetleń: 243
CTR: 0.82%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
4
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Finansowo-Szkoleniowe Union Sp. z o. o. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu obsługi księgowej przedsiębiorstw, stowarzyszeń i fundacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom obsługi klienta. Potrzebny naszych klientów są dla nas priorytetem dlatego też posiadamy elastyczną ofertę dostosowywaną do ich indywidualnych wymagań. Działamy w sposób zdecydowany i kompetentny. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami i do współpracy z naszym biurem rachunkowym.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.union.katowice.pl

Opinie o stronie www.union.katowice.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Specjalnością firmy Wanders jest projektowanie ogrodów i terenów zielonych. Podstawowym obszarem naszej działalności jest Łódź i okolice. Zajmujemy (...)
Salon meblowy MEBLOTEX-2 mieści się w Krakowie. Firma funkcjonuje w branży od 1992 i współpracuje z najlepszymi producentami mebli. Jej odbiorcami (...)
Doświadczona w dochodzeniu wysokich odszkodowań kancelaria Lexpro oferuje swoje usługi w zakresie pomocy przy uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wypadków (...)
W Gliwicach jest zlokalizowane przedsiębiorstwo PREFER S.C. Od 1991 roku specjalizujemy się w usługach związanych z projektowaniem oraz zakładaniem (...)
Świadczymy usługi pogrzebowe na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Odbieramy telefony przez całą dobę, wykonujemy standardowy pochówek i kremacje. (...)
Taxmentor to katowickie biuro rachunkowe, które od 2003 roku zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w takich zakresach jak księgowość, (...)
LEKARO to przedsiębiorstwo rodzinne powstałe w 1991 roku w Woli Duckiej pod Warszawą. Specjalizujemy się w odbiorze odpadów komunalnych, przemysłowych (...)
Dobry zarządca nieruchomości, to spokojne i wygodne życie całej wspólnoty mieszkaniowej. Wybierając firmę K.O.N. Profes otrzymują Państwo najlepsze (...)