Psychopomoc - Przegląd Wydawnictw Psychologicznych

Psychopomoc - Przegląd Wydawnictw Psychologicznych
ID wpisu: 18660
Dodano: 13.08.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 602
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
221
Google
12
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zapraszamy do portalu z nowościami książkowymi z zakresu psychologii, psychiatrii i samopomocy psychologicznej. Najnowsze publikacje, recenzje książek, aktualności o spotkaniach, zjazdach i konferencjach branżowych. Możliwość subskrypcji cotygodniowego newslettera z nowościami książkowymi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.psychopomoc.sos.pl

Opinie o stronie www.psychopomoc.sos.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jak będąc warotściowym, inteligetnym, samotnym mężczyznom odnaleźć się w szarej codzienności i nie zwiariować? Prawdopodobnie najprostszą odpowiedzią (...)
Test na predyspozycje i zainteresowania zawodowe, który może pomóc Ci podjąć decyzję podczas wyboru przyszłej pracy. Na podstawie Twoich zainteresowań (...)
Poszukujesz witryny, na której życzenia świąteczne występują w dużej ilości oraz różnorodności? Dobrze trafiłeś. Na poniższej witrynie (...)
Czy zdarzyło się Państwu skończyć książkę, zamknąć okładkę i zadać sobie pytanie, dlaczego tyle czasu poświęciło się na czytanie nic (...)
Test zainteresowań zawodowych, który określi Twoje preferencje, jak i ukaże preferowany kierunek rozwoju osobistego. Określisz swoje słabe, jak (...)
Zmiennicy - firma szkoleniowa operująca w obszarze szkoleń z redukcji stresu, poprawy komunikacji, profilaktyki wypalenia zawodowego oraz rozwijania (...)
Wychowawca kolonijny - Internetowy kurs na wychowawcę kolonijnego online. Bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom (...)
Jeżeli zaliczasz się do miłośników książek, ebooków oraz literatury polskiej jak i zagranicznej, bądź też po prostu interesujesz się światem (...)