Dobry Sen - CD na kolkę, ząbkowanie i płacz niemowlaków

Dobry Sen - CD na kolkę, ząbkowanie i płacz niemowlaków
Dobry Sen - CD na kolkę, ząbkowanie i płacz niemowlaków
ID wpisu: 18655
Dodano: 13.08.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 364
CTR: 0.00%
10
Google
36
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Płyta CD Dobry Sen to zestaw naturalnych dźwięków o właściwościach uspakajających takie niemowlęce dolegliwości jak: trudności z wypracowaniem trybu dzień-noc i wieczornym zasypianiem, kolka jelitowej, objawy bolesnego ząbkowania, nocne wybudzenia, niepokój i nadpobudliwość niemowlęca.
Na płycie CD Dobry Sen najdziesz następujące dźwięki:
1. Bicie serca mamy
2. Dźwięki z brzucha mamy
3. Wiosenny deszcz
4. Szum suszarki do włosów
5. Terkot wirującej pralki
6. Buczenie odkrzacza
7. Dźwięk BIAŁY SZUM

"Kilka minut temu mój maluch miał atak kolki i byłam zmuszona do puszczenia płyty i... REWELACJA!!! Od razu cisza i spokój, a maleństwo smacznie śpi. Nie wierzę własnym oczom (uszom)! A kontakt ze Sprzedającym wyjątkowo profesjonalny! POLECAM, POLECAM" (opinia klienta).

Płytę CD Dobry Sen znajdziesz także na Allegro!

Wszelkie informacje, publikowane na stronie www.wyspanarodzina.pl powinny być traktowane wyłącznie jako sugestie. Prosimy, aby w każdej sprawie zasięgać rady pediatry lub innego specjalisty w danej dziedzinie. Odpowiedzialność za dobro dziecka, wynikające z użytkowania nagrań z płyty CD Dobry Sen, spoczywa wyłącznie na opiekunach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.wyspanarodzina.pl

Opinie o stronie www.wyspanarodzina.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zależy Ci na Twoim zdrowiu? Odpowiednie żywienie jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na stan Twojego organizmu. Poradnia dietetyczna (...)
Czy wszystkie wózki dziecięce muszą wyglądać tak samo? Oczywiście, że nie. My wiemy o tym doskonale, ponieważ w naszej ofercie można znaleźć (...)
W dzisiejszych czasach każda kobieta w ciąży może świetnie wyglądać dzięki modnej odzieży dla mam. Na przestrzeni lat w tym temacie wiele się (...)
Mamaville powstał dla dzieci. Stworzyliśmy sklep, w którym można otrzymać potrzebny produkt. Współpracujemy z wieloma producentami odzieży dziecięcej. (...)
Dieta odchudzająca nie usunie problemu "skórki pomarańczowej". Najbardziej skutecznym sposobem walki z cellulitem może się okazać połączenie (...)
Mieszcząca się w Warszawie firma Simed posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na polskim rynku. Zajmuje się ona wytwarzaniem specjalnych artykułów (...)
Lonex jest polskim producentem wózków dziecięcych z siedzibą w Janowie. Przygotowaliśmy dla Państwa świetną ofertą doskonałej jakości wózków (...)
Ta strona dedykowana jest wszystkim, którzy interesują się chorobami zakaźnymi przenoszonymi drogą płciową. Strona poświęcona jest jednej z nich. (...)