Korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki
Korepetycje z matematyki
ID wpisu: 18552
Dodano: 04.08.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 590
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
136
Google
10
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Oferuję matematyczne usługi z zakresu swoich umiejętności i czasem poza nie wykraczające.
Zapraszam zatem do współpracy uczniów szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych i wyższych, osoby o dowolnym stopniu znajomości matematykę, osoby w różnym wieku, uczniów z Polski i spoza jej granic oraz wszystkich którym matematyka przydaje się w życiu.
Oferuje tradycyjne korepetycje z matematyki na terenie województwa świętokrzyskiego i internetowe korepetycje z matematyki. Zapisz się na lekcje próbną przez internet i poznaj szczegóły korepetycje na odległość.

Pi razy d
+48 695 182 129
matematyka@arturwrobel.com
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.arturwrobel.com

Opinie o stronie www.arturwrobel.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Borówka amerykańska, różaneczniki, żurawina - sadzonki tych właśnie roślin stanowią istotę oferty Gospodarstwa Ogrodniczego Szetyńscy, mającego (...)
Letnisko Sielpia Wielka. Ośrodek Wypoczynkowy "Regent" na "Ziemi Kieleckiej" ma do zaoferowania na urlop nowe, drewniane, 2-pokojowe domki letniskowe (...)
Zaopatrujemy w maszyny i urządzenia firmy z branży drogowej i budowlanej. Naszym celem jest kompleksowa obsługa w zakresie dostaw, serwisu oraz doradztwa (...)
Firma Qwiert istnieje na rynku przeszło 30 lat, ich korzenie wywodzą się z usług wiertniczych dla celów geologii-inżynierskiej, hydrogeologii, geologii (...)
Prawo jazdy w Kielcach można zdać za pierwszym razem. Potrzebne będą Ci do tego następujące składniki - dobry instruktor, dobre jazdy dodatkowe (...)
Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane (...)
U nas znajdziesz fachową pomoc w zakresie urologi. Do Państwa dyspozycji jest trzech urologów z różnymi specjalnościami. Wizyty prywatne jak również (...)
Agencja reklamowa Upshot jest czołowym producentem stoisk targowych. Nasze stoiska targowe to powiązanie tradycyjnego stylu z nowoczesnymi trendami. (...)