Open Profit - usługi finansowo-księgowe

Open Profit - usługi finansowo-księgowe
ID wpisu: 18511
Dodano: 30.07.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 510
CTR: 0.00%
29
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Biuro rachunkowe Open Profit działa z sukcesem od 2005 roku na rynku usług księgowych i finansowych. Obecnie prowadzimy biuro księgowe w Warszawie i dwa biura księgowe w Poznaniu ale obsługujemy klientów z całej Polski (ponad 200 podmiotów, w tym połowa z udziałem kapitału zagranicznego). Open Profit to profesjonalne usługi związane nie tylko z prowadzeniem pełnej księgowości czy usług rachunkowych i księgowych. Oferujemy także doradztwo finansowe i kadrowe, związane z prawem pracy, controllingiem w firmie, outsourcing kadr i płac, usługi due dilligence, wsparcie dla nowych przedsiębiorców oraz inwestorów zagranicznych. Nasze biuro rachunkowe to bezpieczeństwo i zaufanie, zapewniamy profesjonalna obsługę oraz najkorzystniejsze rozliczanie wyników firmy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: openprofit.pl

Opinie o stronie openprofit.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doświadczenie i wiedza zezwalają nam realizować nawet w największym stopniu nieszablonowe projekty naszych Klientów. Nasza firma to wyraz naszej (...)
Założona w 2003 roku Agencja Obrotu Nieruchomościami "MAXIMA" specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Zakres usług naszej firmy obejmuje (...)
Kuchnia Sycylii - wyspy Słońca - zachwyca wyrafinowaniem oraz lekkością. Chcemy przybliżyć Państwu tę urokliwą tradycję zarówno w atmosferze (...)
Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują wygodnego miejsca do pracy w Warszawie. Cowork Centralny to oferta coworkingu oraz usługi wirtualnego biura. (...)
Prezentujemy Państwu biuro rachunkowe Compo System z Łodzi, prowadzące działalność od 1994 roku. Oferujemy obsługę księgową oraz kadrowo-płacową (...)
Profesjonalna firma przewozowa Twój-BUS ma swoją siedzibę w Bydgoszczy. Nasze usługi obejmują transport ludzi, towarów oraz usługi przeprowadzkowe. (...)
Mamy do zaoferowania świetne oferty ubezpieczeń na życie. Skorzystaj z naszej dobrej oferty i ciesz się z bezpieczeństwa oraz gwarancji spokoju przez (...)
Prowadzenie biznesu jest to bardzo skomplikowana sprawa. Gałąź przemysłowa posiada olbrzymią konkurencję, jedynie najlepsi mogą przetrwać na rynku. (...)