Dolinafotowoltaiki.pl baza wiedzy

Dolinafotowoltaiki.pl baza wiedzy
Dolinafotowoltaiki.pl baza wiedzy
ID wpisu: 18232
Dodano: 01.07.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 395
CTR: 0.00%
28
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Głównym celem Doliny Fotowoltaiki jest postawienie na wzrost innowacyjności wszystkich członków tworzącego się przez nią powiązania kooperacyjnego. Może to nastąpić na zasadzie wzajemnej współpracy, transferu wiedzy, technologii, wymiany doświadczeń i kooperacji z instytucjami otoczenia biznesu. Członkiem tej organizacji może zostać przedsiębiorstwo lub instytucja związana z przemysłem fotowoltaiki w naszym kraju.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: dolinafotowoltaiki.pl

Opinie o stronie dolinafotowoltaiki.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Ekstrawertyczna indywidualistka Vicky oraz człowiek wulkan – Damien, zapraszają na nowy blog lifestyle miniomki.pl. Jest to także blog podróżniczy, (...)
Zajmujemy się realizowaniem dystrybucji sprzętu muzycznego. Jednocześnie zajmujemy się również realizowaniem doradztwa w zakresie doboru poszczególnych (...)
Witamy. Jesteśmy portalem, który wyróżnia się różnymi informacjami i ciekawostkami. Poradzimy Ci w sprawach dotyczących hobby, jedzenia, czy aktywności (...)
Całkiem nowy, innowacyjny serwis ogłoszeniowy dla Palaków przebywających za granicami Polski. Dodawaj ogłoszenia w jednej z setek kategorii tematycznych (...)
Filmy mogą być lepsze i gorsze jednak dopiero po ich obejrzeniu będziemy wiedzieć czy film jest naprawdę taki jak o nim mówią. To zawsze ryzyko (...)
Czy do dziś pamiętasz życzenia, jakie przy okazji twoich urodzin składała ci ukochana babcia? Nic dziwnego, w końcu ich moc jest ogromna. Zwłaszcza (...)
W ramach naszego serwisu internetowego zapewniamy naszym użytkownikom możliwość zapoznania się z szerokim zakresem informacji dotyczących różnego (...)
Jesteśmy największą internetową bazą noclegową polskich obiektów. Gromadzimy opisy, zdjęcia i mapki dojazdu hoteli, pensjonatów, schronisk turystycznych, (...)