Praca w UE

Praca w UE
Praca w UE
ID wpisu: 18188
Dodano: 23.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 616
CTR: 0.00%
45
Google
30
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Work Express to codziennie, nowe, interesujące i legalne oferty zatrudnienia w wielu atrakcyjnych krajach europejskich. Praca w UE to nasz priorytet. Naszym klientom proponujemy zatrudnienie m.in. w Niemczech, Francji, Belgii w wielu popularnych branżach takich jak logistyka, budownictwo i praca dla opiekunek. Dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług wszystkim naszym klientom zapewniając komfortowe warunki zatrudnienie oraz poczucie bezpieczeństwa, dzięki stałej pomocy naszego wykwalifikowanego koordynatora. Zobacz, sam że zatrudnienie z Work Express to legalna umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz ciągłość pracy.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: workexpress.pl

Opinie o stronie workexpress.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w firmie. Oferuje między innymi doradztwo związane z przepisami (...)
Kreator CV - Stwórz kreatywne i nowoczesne CV w kilka minut! Zrobienie CV nigdy nie było tak proste. Od dziś nie potrzebujesz już wiedzy graficznej (...)
Profesjonalna agencja detektywistyczna z Poznania, w zakresie swej oferty posiada obsługę dla przedsiębiorców oraz dla osób prywatnych. Nasz detektyw (...)
Bras 7 to biuro rachunkowe z wieloletnim stażem. Nabyte doświadczenie umożliwiło pracownikom biura rachunkowego w Poznaniu wykorzystać do profesjonalnej (...)
Od wielu lat działamy na polskim rynku rekrutacji. Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług związanych z rekrutacjami pracowników (...)
Poszukujesz wydajnych i niezawodnych paneli fotowoltaicznych? Dezin jako autoryzowany przedstawiciel polskiej fabryki paneli słonecznych Selfa GE S.A. (...)
Kapitalne oferty kont bankowych z wieloma bonusami, dzięki którym korzystanie z bankomatów, karty oraz bankowości elektronicznej będzie prawdziwą (...)
CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim (...)