BHP Żory

BHP Żory
BHP Żory
ID wpisu: 18133
Dodano: 18.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 490
CTR: 0.00%
40
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w firmie. Oferuje między innymi doradztwo związane z przepisami oraz zasadami z zakresu Bezpieczeństwa oraz Higieny Pracy, projektowanie stanowiskowych instrukcji BHP oraz przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych. Firma posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować wysoką jakość swoich usług. Zapraszam na stronę internetową, w celu poznania pełnej oferty firmy.Kategorie:

Podlinkuj stronę: seguro-bhp.pl

Opinie o stronie seguro-bhp.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nowoczesna, a przy tym prężnie rozwijająca się firma Consultrix zaprasza do skorzystania z naszego szkolenia BHP we Wrocławiu. Wysoka jakość kursu, (...)
Profesjonalna agencja detektywistyczna z Poznania, w zakresie swej oferty posiada obsługę dla przedsiębiorców oraz dla osób prywatnych. Nasz detektyw (...)
Bras 7 to biuro rachunkowe z wieloletnim stażem. Nabyte doświadczenie umożliwiło pracownikom biura rachunkowego w Poznaniu wykorzystać do profesjonalnej (...)
Solidmania to specjalny portal internetowy, który w całości zajmuje się tematyką marki Solidowork oraz tematom i produktom z nią związanym. Możesz (...)
Zmiennicy - firma szkoleniowa operująca w obszarze szkoleń z redukcji stresu, poprawy komunikacji, profilaktyki wypalenia zawodowego oraz rozwijania (...)
Poszukujesz wydajnych i niezawodnych paneli fotowoltaicznych? Dezin jako autoryzowany przedstawiciel polskiej fabryki paneli słonecznych Selfa GE S.A. (...)
Kapitalne oferty kont bankowych z wieloma bonusami, dzięki którym korzystanie z bankomatów, karty oraz bankowości elektronicznej będzie prawdziwą (...)
Studio Sztuki to policealne studium zawodowe, prowadzące działalność edukacyjną od 1992 roku i mieszczące się w Warszawie. W naszej szkole zdołacie (...)