Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec

Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec
ID wpisu: 18015
Dodano: 09.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 337
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niepubliczne przedszkole Sosnowiec o nazwie Akademia Pana Kleksa, to bardzo profesjonalnie działająca placówka. Można o niej mówić w wielu aspektach i w każdym z nich na pewno byłyby to same pozytywy, ale w tym miejscu szczególną uwagę należy przyłożyć do kadry pedagogicznej. Mamy bowiem tutaj do czynienia z wychowawcami spełniającymi wszelkie kryteria MEN. Młodzi, prężni, chętni do pracy z dziećmi zapewniają im pełne bezpieczeństwo i prawidłowy wzrost. To bez wątpienia jest bardzo ważny element w przypadku każdej placówki edukacyjnej, w tym oczywiście szczególnie dotyczy to właśnie takiej instytucji jaką jest przedszkole. Wysoka jakość usług, za niewielką cenę to cechy charakterystyczne dla tego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl

Opinie o stronie www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Aby dobrze przygotować się do zawodu kelnera warto zapisać się na szkolenie kelnerskie Masters of Bartenders, na którym dowiemy się o co chodzi (...)
Za pośrednictwem witryny angielski-skype.com można zacząć naukę języka angielskiego przez Internet przy użyciu programu Skype. Angielski przez (...)
Centrum Fizjoedukacji ANINUSZ jest placówką kształcenia ustawicznego prowadzącą kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów, rehabilitantów, techników (...)
Prezentujemy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach (...)
Jesteśmy dwujęzycznym niepublicznym ośrodkiem placówek edukacyjnych w Białołęce. Zapraszamy serdecznie do nas wszystkie dzieci z Białołęki i (...)
Niezwykle wysokie wyniki egzaminów zawodowych, przykładowo z reklamy - 100% zdawalności, logistyki - 100% zdawalności, architektury krajobrazu - 95% (...)
Strona firmy Solar oferującej szkolenia bhp Warszawa dla wszystkich zainteresowanych odbyciem tego kursu w komfortowych warunkach. Posiadamy rozwinięte (...)
Sprawdź już w tej chwili najświeższe informacje z polskich i zagranicznych uczelni na naszym serwisie internetowym. Przygotowaliśmy platformę, która (...)