Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec

Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec
ID wpisu: 18015
Dodano: 09.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 356
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niepubliczne przedszkole Sosnowiec o nazwie Akademia Pana Kleksa, to bardzo profesjonalnie działająca placówka. Można o niej mówić w wielu aspektach i w każdym z nich na pewno byłyby to same pozytywy, ale w tym miejscu szczególną uwagę należy przyłożyć do kadry pedagogicznej. Mamy bowiem tutaj do czynienia z wychowawcami spełniającymi wszelkie kryteria MEN. Młodzi, prężni, chętni do pracy z dziećmi zapewniają im pełne bezpieczeństwo i prawidłowy wzrost. To bez wątpienia jest bardzo ważny element w przypadku każdej placówki edukacyjnej, w tym oczywiście szczególnie dotyczy to właśnie takiej instytucji jaką jest przedszkole. Wysoka jakość usług, za niewielką cenę to cechy charakterystyczne dla tego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl

Opinie o stronie www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zastanawiasz się nad wyborem uczelni? Szukasz szkoły wyższej w Katowicach? Zależy Ci na ciekawych zajęciach i kompetentnych wykładowcach? Chcesz (...)
Strona dotyczy tematyki rozwoju osobistego. Na blogu regularnie pojawiają się artykuły dotyczące inspirujących filmów, które warto obejrzeć i (...)
Nowoczesna szkoła dwujęzyczna, mieszcząca się w Łodzi. Preferowane w niej są nowoczesne metody nauczania, w tym komunikacja w dwóch językach: (...)
Interesują Cię studia w Bydgoszczy? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Szukasz sprawdzonej placówki dla swojego dziecka? Wybierz Otwarte Okno - zespół szkolno przedszkolny w którym działa niepubliczne przedszkole i szkoła (...)
Interesują Cię studia w Szczecinie? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Niezwykle wysokie wyniki egzaminów zawodowych, przykładowo z reklamy - 100% zdawalności, logistyki - 100% zdawalności, architektury krajobrazu - 95% (...)
Rozpocznij studia w sławnej szkole jak Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, oferuje popularne kierunki. (...)