Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec

Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec
ID wpisu: 18015
Dodano: 09.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 323
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
5
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niepubliczne przedszkole Sosnowiec o nazwie Akademia Pana Kleksa, to bardzo profesjonalnie działająca placówka. Można o niej mówić w wielu aspektach i w każdym z nich na pewno byłyby to same pozytywy, ale w tym miejscu szczególną uwagę należy przyłożyć do kadry pedagogicznej. Mamy bowiem tutaj do czynienia z wychowawcami spełniającymi wszelkie kryteria MEN. Młodzi, prężni, chętni do pracy z dziećmi zapewniają im pełne bezpieczeństwo i prawidłowy wzrost. To bez wątpienia jest bardzo ważny element w przypadku każdej placówki edukacyjnej, w tym oczywiście szczególnie dotyczy to właśnie takiej instytucji jaką jest przedszkole. Wysoka jakość usług, za niewielką cenę to cechy charakterystyczne dla tego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl

Opinie o stronie www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Interesują Cię studia w Opolu? Zapraszamy na strony Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)
Witryna www.uczelniewszcecinie.wordpress.com jest fascynującym blogiem o studiach w Polsce. Opublikowane na portalu informacje bez wątpienia okażą (...)
WWSH Im. Bolesława Prusa: szkoły wyższe, uczelnie Warszawa. Studia humanistyczne, licencjackie, magisterskie, podyplomowe oraz uzupełniające - filologia (...)
Gdy chcesz znaleźć słuszną szkołę dla siebie wstąp koniecznie na ten serwis. Marzysz o zostaniu ratownikiem medycznym lub technikiem farmacji, (...)
Kliknij link i zobacz co polecamy - Inbase - dane osobowe, szkolenie ABI. Główną misją firmy jest ochrona danych osobowych - misję tą realizujemy (...)
LANPulse Akademia Sieci. Korzystna oferta na szkolenia sieciowe prowadzone w formie online na żywo. Szczegółowe informacje i podani wykładowcy na (...)
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera z Bydgoszczy. Jest to jedna z najmłodszych szkół medycznych (...)
Warszawa oferuje młodym osobom mnóstwo możliwości rozwoju i kształcenie na różnych kierunkach i specjalizacjach. To tutaj mamy najbardziej realne (...)