Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec

Akademia Pana Kleksa - przedszkole Sosnowiec
ID wpisu: 18015
Dodano: 09.06.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 372
CTR: 0.00%
7
Google
5
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Niepubliczne przedszkole Sosnowiec o nazwie Akademia Pana Kleksa, to bardzo profesjonalnie działająca placówka. Można o niej mówić w wielu aspektach i w każdym z nich na pewno byłyby to same pozytywy, ale w tym miejscu szczególną uwagę należy przyłożyć do kadry pedagogicznej. Mamy bowiem tutaj do czynienia z wychowawcami spełniającymi wszelkie kryteria MEN. Młodzi, prężni, chętni do pracy z dziećmi zapewniają im pełne bezpieczeństwo i prawidłowy wzrost. To bez wątpienia jest bardzo ważny element w przypadku każdej placówki edukacyjnej, w tym oczywiście szczególnie dotyczy to właśnie takiej instytucji jaką jest przedszkole. Wysoka jakość usług, za niewielką cenę to cechy charakterystyczne dla tego przedszkola.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl

Opinie o stronie www.akademiapanakleksa-przedszkole.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kliknij link i zobacz co polecamy - Inbase - dane osobowe, szkolenie ABI. Główną misją firmy jest ochrona danych osobowych - misję tą realizujemy (...)
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gdańskiej Szkoły Wyższej. Dla naszych studentów przygotowaliśmy ciekawą ofertę dydaktyczną. Polecamy (...)
Prywatne nauczanie w placówkach przedszkolnych. Warto zainwestować w edukację swoich dzieci już od najmłodszych lat. Przedszkole prywatne Hocki Klocki (...)
Szkoły policealne przez Internet stają się coraz bardziej popularne wraz z rozwojem technologii informatycznych. Słuchacze Akademii Viessmann też (...)
Oferujemy opiekę godzinną, weekendową, organizację urodzin i wiele, wiele więcej. Żłobek Kangurek 24 zapewnia opiekę dzieciom od 5. m-ca do 3 (...)
Maluchy to nasz najcenniejszy skarb, dlatego też warto powierzyć opiekę nad nim odobom odpowiedzialnym, dla których będzie ona prawdziwą radością. (...)
Platforma szkoleniowa dla dentystów – wirtualna, ekspercka i merytoryczna. Zdobądź na niej praktyczną wiedzę, która poszerzy Twoje kompetencje (...)
Zapraszamy na strony gdyńskiego wydziału Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Uczelnia oferuje studia licencjackie, magisterskie oraz studia podyplomowe (...)