Portal dla seniorów | seniorzy24.pl

Portal dla seniorów | seniorzy24.pl
ID wpisu: 17910
Dodano: 26.05.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 399
CTR: 0.25%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
59
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Seniorzy XXI wieku znacznie różnią się od tych, którzy żyli jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Panie przywiązują znacznie większą uwagę do tego, aby maksymalnie się odmłodzić, panowie zaś, aby nie być w tyle za nowinkami technicznymi. Duża część z nich korzysta z konta bankowych, kart kredytowych, telefonów komórkowych czy laptopów. Internet to miejsce, gdzie coraz chętniej szukają informacji zamiast w gazecie codziennej. Właśnie dla takich nowoczesnych seniorów powstał serwis internetowy seniorzy24.pl. Tutaj osoby w wieku 50+ znajdą informacje dotyczące zdrowia, urody, prawa, finansów ale również nowoczesnych technologii i urządzeń. Ponadto serwis oferuje również m.in. konkursy z nagrodami, które z pewnością ucieszą każdego seniora. Seniorzy24.pl to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: seniorzy24.pl

Opinie o stronie seniorzy24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zastanawiając się na co ofiarować jeden procent podatku warto wziąć pod uwagę Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny, (...)
Jesteśmy fundacją, która zajmuje się pomocą bliźnim, którym w życiu nie wiedzie się dobrze. Istniejemy od 2011 roku i od tego czasu staramy się (...)
Internetowe wydanie dziennika regionalnego Dziennik Bałtycki. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Najnowsze informacje (...)
Chrześcijańska Służba Charytatywna to niedochodowa organizacja charytatywna, prowadząca działalność dobroczynną i humanitarną na terenie całego (...)
Na stronie sprzedaję mojego ebooka pt "Jak uniknąć mandatu". Internauci znajdą w nim moją interpretację kodeksu karnego oraz szereg porad dotyczących (...)
Polskie miasta w sieci NaszeMiasto.pl. 250 lokalnych serwisów informacyjnych: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź oraz wiele innych (...)
Telewizja cyfrowa w Polsce. Na stronie znajdziesz wszystko o nowej cyfrowej telewizji DVB-T. DVB T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników (...)
Miejsce w internecie, w którym moda retro/vintage odżywa. Portal ma na celu informować o modzie i stylu z lat ubiegłych. Znajdują się tutaj inspiracje, (...)