Portal dla seniorów | seniorzy24.pl

Portal dla seniorów | seniorzy24.pl
ID wpisu: 17910
Dodano: 26.05.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 485
CTR: 0.21%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
88
Google
18
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Seniorzy XXI wieku znacznie różnią się od tych, którzy żyli jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Panie przywiązują znacznie większą uwagę do tego, aby maksymalnie się odmłodzić, panowie zaś, aby nie być w tyle za nowinkami technicznymi. Duża część z nich korzysta z konta bankowych, kart kredytowych, telefonów komórkowych czy laptopów. Internet to miejsce, gdzie coraz chętniej szukają informacji zamiast w gazecie codziennej. Właśnie dla takich nowoczesnych seniorów powstał serwis internetowy seniorzy24.pl. Tutaj osoby w wieku 50+ znajdą informacje dotyczące zdrowia, urody, prawa, finansów ale również nowoczesnych technologii i urządzeń. Ponadto serwis oferuje również m.in. konkursy z nagrodami, które z pewnością ucieszą każdego seniora. Seniorzy24.pl to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: seniorzy24.pl

Opinie o stronie seniorzy24.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. (...)
Internetowe wydanie dziennika regionalnego Dziennik Zachodni. Najświeższe informacje, opinie, wywiady, felietony i poradniki. Najnowsze informacje ze (...)
Polityczne wiadomości z Polski oraz Europy w jednym miejscu. Abcpolityki jest portalem politycznym, w którym każdy zainteresowany znajdzie ciekawy (...)
Pozycjonowanie stron i wysoka pozycja witryny internetowej w wynikach wyszukiwarki z pewnością pozwoli Państwu skutecznie pozyskać bardzo dużą liczbę (...)
Blog informacyjny o województwie zachodniopomorskim. Codzienny przegląd prasy ułatwia zorientowanie się w wydarzeniach z regionu. Wybrane artykuły (...)
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka powstania chorób cywilizacyjnych. Fundacja Żyj zdrowo doskonale zdaje (...)
Na stronie sprzedaję mojego ebooka pt "Jak uniknąć mandatu". Internauci znajdą w nim moją interpretację kodeksu karnego oraz szereg porad dotyczących (...)
Projekt unijny POKL o nazwie Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne - katalog branżowy dolnośląskich spółdzielni socjalnych realizowany przez Spółdzielnię (...)