CATI-System - Oprogramowanie badawcze

CATI-System - Oprogramowanie badawcze
CATI-System - Oprogramowanie badawcze
ID wpisu: 17668
Dodano: 30.04.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 449
CTR: 0.00%
27
Google
37
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: CATI-System to oprogramowanie powstałe w oparciu o bogate doświadczenie badawcze, stworzone przez informatyków współpracujących z firmą o długoletnim stażu branżowym.
Zakup licencji umożliwia samodzielne prowadzenie badań przy wykorzystaniu metody wspieranego komputerowo wywiadu telefonicznego. Administratorski dostęp, jaki uzyskuje klient, umożliwia zakładanie kont ankieterskich oraz konstruowanie formularzy ankiet o różnym stopniu skomplikowania. Stale jest także możliwy dostęp do statystyk badania, a po jago zakończeniu wyniki można wyeksportować w kilku popularnych formatach zapisu danych.
Panel administratorski CATI-System jest wyposażony w interaktywne opcje pomocowe - dodatkowo nasi informatycy służą wsparciem techniczno-merytorycznym.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: cati-system.pl

Opinie o stronie cati-system.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Małopolska firma UNICARD prężnie rozwija się na polskim rynku jako producent kart plastikowych oraz czytników do tego rodzaju kart. Z uwagi na rosnącą (...)
Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów (...)
Agencja detektywistyczna - Kancelaria Detektywistyczna zaprasza do swojego biura we Wrocławiu i w Opolu. Zajmujemy się każdą sprawą detektywistyczną, (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę firmy KDF Poznania. Działamy na rynku od wielu lat, proponując naszym klientom sprzedaż (...)
Leonis Apps to agencja z Warszawy, jaka zajmuje się tworzeniem różnego typu oprogramowania. Oferuje ona między innymi usługi związane z MRI Software. (...)
Nowoczesna aplikacja naszej firmy kierowana jest do firm taksówkowych działających na terenie całego kraju. Aplikacja pozwala między innymi na zwiększenie (...)
System Zarządzania Biobankiem jest oprogramowaniem przeznaczonym dla wszystkich placówek przechowujących materiał biologiczny. Zawiera funkcjonalności (...)
Za wyborem firmy ComBeeNut przemawia wiele korzyści, takich jak atrakcyjna cena, innowacyjność wysoka jakość usług i kompleksowa oferta. Już dziś (...)