Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE

Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE
ID wpisu: 17636
Dodano: 24.04.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 316
CTR: 0.00%
7
Google
16
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą, wdrożeniem i oprogramowania służącym do zarządzania projektami i modelowania 2D/3D w CAD w przemyśle i nauce. Oprogramowanie PLM umożliwia firmom wydajne i ekonomiczne zarządzanie całym cyklem życia produktów — od koncepcji przez projektowanie i produkcję po obsługę serwisową oraz utylizację koncentrując się na pozyskiwaniu maksymalnych przychodów z powtarzających się procesów. Ponadto Cador Consulting zapewniając komfortowe warunki świadczy usługi szkoleniowe m.in. oprogramowania Moldex, Lantek, NX CAM/CAM Express, CAD, CAE, Solid Edge.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: cador.pl

Opinie o stronie cador.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Aby urządzić wysokiej klasy konferencję, zapraszamy do nas. Nasz trzygwiazdkowy Hotel Borowiecki w Łodzi dysponuje czterema salami konferencyjnymi, (...)
Udostępniliśmy na stronie internetowej całkowicie darmowy program, dzięki któremu będziecie mieli Państwo możliwość bez niczyjej pomocy wypełnić (...)
Możecie korzystać Państwo z naszego multimedialnego tłumacza pojedynczych słówek bezpłatnie, także na telefonie komórkowym. Obsługujemy większość (...)
Optymalizację kosztów zwykle należy zacząć od pracy działu księgowości i finansów. Odpowiednio wdrożone systemy informatyczne pozwolą znacząco (...)
Zachęcamy małe i duże firmy do nawiązania współpracy, ponieważ jako specjaliści w dziedzinie informatyki, nowoczesnego oprogramowania itp. potrafimy (...)
Zakładasz sklep internetowy i szukasz dobrego oprogramowania do automatyzacji sprzedaży? A może masz już duże przedsiębiorstwo i zależy Ci na korzystnej (...)
Jak zainstalować - to strona stworzona aby pomóc użytkownikowi przy instalowaniu różnego rodzaju programów na komputerze. Znajdziecie tu instrukcje (...)
Holdapp to firma świadcząca kompleksowe usługi doradztwa, kreacji i realizacji aplikacji mobilnych na platformy iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Posiadając (...)