Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE

Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE
ID wpisu: 17636
Dodano: 24.04.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 288
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą, wdrożeniem i oprogramowania służącym do zarządzania projektami i modelowania 2D/3D w CAD w przemyśle i nauce. Oprogramowanie PLM umożliwia firmom wydajne i ekonomiczne zarządzanie całym cyklem życia produktów — od koncepcji przez projektowanie i produkcję po obsługę serwisową oraz utylizację koncentrując się na pozyskiwaniu maksymalnych przychodów z powtarzających się procesów. Ponadto Cador Consulting zapewniając komfortowe warunki świadczy usługi szkoleniowe m.in. oprogramowania Moldex, Lantek, NX CAM/CAM Express, CAD, CAE, Solid Edge.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: cador.pl

Opinie o stronie cador.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Strona dla fanów systemu Linux Ubuntu. Porady dotyczące instalacji, konfiguracji, administracji i zarządzania systemem Ubuntu. Pomoc w rozwiązywaniu (...)
Małopolska firma UNICARD prężnie rozwija się na polskim rynku jako producent kart plastikowych oraz czytników do tego rodzaju kart. Z uwagi na rosnącą (...)
Niewątpliwie kierowanie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli zdołamy podołać wszystkim urzędowym wymogom, (...)
Dzięki rozwiązaniom oferowanym na stronie internetowej PitFree rozliczenie podatkowe jeszcze nigdy nie było tak proste. Specjalne programy online gwarantują (...)
Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. (...)
Jeżeli pracujesz jako marynarz i chcesz doszkolić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, to z pewnością zainteresuje Cię oferta LinCare (...)
Od lat zajmujemy się oprogramowaniem serwisów internetowych dla instytucji w Polsce i za granicą. Mamy bogate doświadczenia w przygotowaniu systemów (...)
W ofercie SmartMedia znajdą Państwo specjalistyczne aplikacje i oprogramowanie stworzone dla firm i instytucji. Firma kompleksowo obsługuje tworzone (...)