Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE

Cador Consulting - Sprzedaż i wdrożenie CAD/CAM/CAE
ID wpisu: 17636
Dodano: 24.04.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 274
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
7
Google
16
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software. Firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą, wdrożeniem i oprogramowania służącym do zarządzania projektami i modelowania 2D/3D w CAD w przemyśle i nauce. Oprogramowanie PLM umożliwia firmom wydajne i ekonomiczne zarządzanie całym cyklem życia produktów — od koncepcji przez projektowanie i produkcję po obsługę serwisową oraz utylizację koncentrując się na pozyskiwaniu maksymalnych przychodów z powtarzających się procesów. Ponadto Cador Consulting zapewniając komfortowe warunki świadczy usługi szkoleniowe m.in. oprogramowania Moldex, Lantek, NX CAM/CAM Express, CAD, CAE, Solid Edge.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: cador.pl

Opinie o stronie cador.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Mindfulness to sztuka bycia "Tu i teraz". Jeśli chcesz dowiedzieć się jak techniki Mindfulness mogą pomóc Ci zmniejszyć swój stres, oraz poprawić (...)
Firma Tradiss to zespół specjalistów, w tym informatyków, programistów i analityków, którzy opierając się na zdobytej wiedzy i bogatym doświadczeniu, (...)
Serwis publikuje codziennie nowe i dobre programy do ściągnięcia na dysk komputera. Tylko darmowe programy do pobrania w wielu kategoriach tematycznych: (...)
Ze swoją ofertą jako firma ERP Serwis wychodzimy do firm produkcyjnych, budowlanych, transportowych, placówek medycznych, biur rachunkowych, agencji (...)
Testy na prawo jazdy to system edukacyjny, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu na prawo jazdy. Możesz wygodnie i szybko sprawdzić swoją (...)
Udostępniamy Państwu profesjonalnie zaprojektowane oprogramowanie do śledzenia, podsłuchiwania telefonów z systemem Android. Główne funkcje naszej (...)
Serwis internetowy znajdujący się pod adresem pity2014i2015.pl dotyczy tylko i wyłącznie PIT-ów. Jego zawartość to przede wszystkim programy, które (...)
Lean in Practice to firma wdrożeniowo-szkoleniowa z Gdyni zajmuje się systemem zarządzania produkcją Lean Manufacturing (tzw. "szczupłe wytwarzanie"). (...)