Nauka Jazdy w Elblągu

Nauka Jazdy w Elblągu
Nauka Jazdy w Elblągu
ID wpisu: 1761
Dodano: 26.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1218
CTR: 0.00%
202
Google
18
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (2/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: SchoolCar.pl - Nauka Jazdy przygotowywująca kursantów do egzaminu prawa jazdy kategorii B. Ośrodek prowadzi również kursy pozwalające doskonalić technikę jazdy. Jazd kursowe odbywają się w godzinach wybranych przez kursansta i prowadzone są przez wykwalifikowanych i cierpliwych instruktorów. Ośrodek materiały do nauki, oferuje dodatkowe godziny zajęć teoretycznych, a płatność za kurs może być realizowana w ratach.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.schoolcar.pl

Opinie o stronie www.schoolcar.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Edulex to wydawnictwo które szturmem podbiło rynek, stając się liderem w dziedzinie dokumentacji szkolnych. Współpracujemy z wieloma placówkami (...)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Liceum Ogólnokształcące Zaoczne w Sopocie. Nauka w naszej szkole jest bezpłatna i trwa dwa lub trzy lata. (...)
Towarzystwo Oświatowe Profil już od wielu lat prowadzi studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz praktyki zawodowe związane z wyceną nieruchomości, (...)
Bezpieczeństwo powinno być kwestią najważniejszą w trakcie jazdy pojazdem. Wybierajmy najlepsze warsztaty samochodowe. W naszej firmie zatrudnieni (...)
Znaczny poziom artykułów to najważniejsza zadanie witryny Przekladnie-Planetarne.com.pl. Rozwiązania publikowane w tekstach są z najwyższej półki. (...)
Naszą specjalnością jest pomoc dla maturzystów oraz studentów w rekrutacji na zagraniczne uniwersytety – przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. (...)
Tylko należyte zaopatrzenie warsztatu jest w stanie umożliwić wygodną robotę. Sklep z narzędziami WWiN.pl dysponuje w ofercie bardzo bogatym asortymentem (...)
Oferta naszej platformy e-learnigowej obejmuje materiały, które pozwalają na szybkie przyswojenie materiału związanego z logiką. Zapewniamy nowoczesne (...)