MWH ARCHITEKCI biuro projektowe Warszawa

MWH ARCHITEKCI biuro projektowe Warszawa
MWH ARCHITEKCI biuro projektowe Warszawa
ID wpisu: 17494
Dodano: 10.04.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 575
CTR: 0.00%
16
Google
6
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Architektura i urbanistyka cenione są od starożytności za wkład w harmonijny rozwój otoczenia człowieka. właściwe proporcje i kanony były cechami specyficznymi dawnych budowli, dziś nowoczesne technologie wspomagają pracę architektów, tak że tworzone przez nich bryły mogą przybierać bardziej bogate kształty, a przez to lepiej odzwierciedlać indywidualny charakter budynku. Tworzenie właśnie architektury indywidualnej i osobistej wolą członkowie zespołu projektowego Piotr Majewski MWH Architekci. Wśród ich dotychczasowych prac są budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, a także architektura wnętrz i planowanie urbanistyczne. Szczególnie cenią sobie współpracę z kontrahentami, dzięki którym budynki mają wyjątkowy rys i dostosowane są do konkretnych wymagań. Więcej informacji o firmie na stronie.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.mwh.com.pl

Opinie o stronie www.mwh.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Firma Informa zajmuję się aranżacją wnętrz prywatnych oraz publicznych w Opolu i okolicach. Krztałtujemy przestrzeń w oparciu o funkcjonalność (...)
SNCE to ceniona przez wielu klientów firma zajmująca się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, biur, sklepów, a także pojedynczych produktów. Naszą (...)
Projektowanie wnętrz to doskonała opcja i warto z niej skorzystać. Architekt zaprojektuje pomieszczenie ze gustem oraz zgodnie z panującą modą. (...)
Specjalizujemy się w realizowaniu makiet. Są to makiety deweloperskie, przemysłowe oraz monochromatyczne. Makiety przemysłowe sprawdzają się (...)
Profilem działalności firmy Decoroom z siedzibą w Warszawie jest świadczenie usług w zakresie kompleksowych aranżacji wnętrz. Firma posiada wieloletnie (...)
Jeśli zależy Tobie na profesjonalnej inwestycji, projekcie budowlanym, to znakomitym dla Ciebie rozwiązaniem będzie postawienie na ofertę firmy Rataj (...)
Nasza architektoniczna pracownia zapewnia kompleksowe wsparcie na polu przygotowywania projektów domów mieszkalnych, obiektów przemysłowych i publicznych, (...)
Profilem działalności przedsiębiorstwa Kolektyw jest projektowanie wnętrz. Firma za cel stawia sobie spełnienie wszystkich wymagań oraz wyobrażeń (...)