Doskonalenie i rozwój duchowy Fundacja Homo Homini Frater

Doskonalenie i rozwój duchowy Fundacja Homo Homini Frater
Doskonalenie i rozwój duchowy Fundacja Homo Homini Frater
ID wpisu: 17350
Dodano: 31.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 521
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
154
Google
23
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Fundacja Homo Homini Frater pomaga ludziom osiągnąć zintegrowanie własnej osobowości. Celem Fundacji są działania, poprzez różnorodne formy, na rzecz rozwoju duchowego z poszanowaniem światopoglądu, wyznania, przekonań każdego człowieka, bez względu na narodowość czy status społeczny. Jeśli interesują Cię takie zagadnienia jak: inkarnacja, reinkarnacja, samodoskonalenie, radiestezja, medytacja i wiele podobnych, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą stroną. Nasza fundacja organizuje także warsztaty dla wszystkich zainteresowanych rozwojem duchowym.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: homini.eu

Opinie o stronie homini.eu (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Projekt unijny POKL o nazwie Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne - katalog branżowy dolnośląskich spółdzielni socjalnych realizowany przez Spółdzielnię (...)
Działacz samorządowy Ireneusz Niewiarowski czynnie działa na rzecz polskiej wsi, przede wszystkim w obszarach miejscowości Konin, Koło, Turek i Kłodawa. (...)
Chrześcijańska Służba Charytatywna to niedochodowa organizacja charytatywna, prowadząca działalność dobroczynną i humanitarną na terenie całego (...)
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczynić się do zwiększenia ryzyka powstania chorób cywilizacyjnych. Fundacja Żyj zdrowo doskonale zdaje (...)
Seniorzy XXI wieku znacznie różnią się od tych, którzy żyli jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Panie przywiązują znacznie większą uwagę do tego, (...)
Jesteśmy fundacją, która zajmuje się pomocą bliźnim, którym w życiu nie wiedzie się dobrze. Istniejemy od 2011 roku i od tego czasu staramy się (...)
Powiedzmy stop przemocy! Stop pedofilii! Nie bądźmy bierni, reagujmy na przemoc fizyczną i psychiczną, krzywdę ludzką i znęcanie się nad zwierzętami. (...)
Zastanawiając się na co ofiarować jeden procent podatku warto wziąć pod uwagę Towarzystwo Przyjaciół Dzieciom Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny, (...)