Wózki magazynowe

Wózki magazynowe
Wózki magazynowe
ID wpisu: 1727
Dodano: 23.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2399
CTR: 0.00%
Ocena : 3/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
825
Google
33
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Firma NFK oferuje wózki widłowe, w tym wózki magazynowe paletowe z napędem i ręczne, paletowe z wagą, ręczne platformowe, dwukołowe ręczne, wózki specjalne oraz osprzęt do wózków widłowych. ; ponadto regały magazynowe. Świadczymy usługi serwisowe za pośrednictwem mobilnych pogotowi technicznych w miejscu pracy wózków. Wykonujemy przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Trudniejsze naprawy i remonty wykonujemy w naszym zakładzie remontowym. Świadczymy usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów. Regenerujemy wały korbowe.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.nfk.com.pl

Opinie o stronie www.nfk.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Obecnie na rynku działa znaczna ilość firm i przedsiębiorstw, jakie to zajmują się w swych codziennych działaniach produkcją, wytwarzaniem a następnie (...)
Firma Tormar jest jednym z liderów w dziedzinie wykonywania modeli, prototypów oraz makiet architektonicznych [poprzez technikę drukowania 3D. Metoda (...)
Firma Dispact oferuje - szlabany, blokady parkingowe, nadstawka, folia stretch, wózki paletowe, automatyka do bram, palety oraz owijarki do palet. Firma (...)
Jeśli poszukujesz firmy zajmującej się cynkowaniem to Galess będzie świetnym wyborem. Jesteśmy bardzo doświadczoną firmą, która oferuje bardzo (...)
Naszym głównym obszarem działalności jest projektowanie i modernizacja urządzeń transportu bliskiego w oparciu o najnowszą technikę. Realizujemy (...)
Nasza firma CNC Centrum Obróbki oferuje profesjonalne usługi obróbki metali. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Zaplecze produkcyjne wyposażyliśmy (...)
Zajmujemy się doborem, sprzedażą oraz uruchomieniem przepływomierzy do kanałów grawitacyjnych oraz koryt naturalnych. Urządzenia znajdują szerokie (...)
Krakowska firma Beta jest szanowanym wytwórcą najwyższej jakości materiałów ściernych dla wielu dziedzin przemysłu. Proponowany przez przedsiębiorstwo (...)