Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów
ID wpisu: 17229
Dodano: 20.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 445
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
33
Google
87
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna tej marki. Flagowe usługi to implanty zębowe i leczenie ortodontyczne. Lekarz ortodonta jak i implantolog przyjmujący w Centrum Stomatologicznym na Ursynowie to kompetentni lekarze, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo.
Poza tym można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, protezy, ekstrakcje zębów, profilaktykę zębów, leczenie endodoncję, wypełnienia zębów oraz pozostałe zabiegi zawierające się w dziedzinie stomatologii.Od niedawna w przychodni na Ursynowie jest dostępny stomatolog refundowane z NFZ.
Dlatego w każdej przychodni Demed usługi stomatologiczne możemy wykonać bezpłatnie oczywiście Pacjentom ubezpieczonym. Niestety niecałe leczenie z obszaru stomatologii można zrealizować w ramach umowy z NFZ.
Jednakże w przypadku dzieci i młodzieży jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo, dlatego że młodzież traktowani są wyjątkowo.
Poradnie stomatologiczne skupione pod marką Demed rozrastają się bardzo energicznie dzięki należytemu nastawieniu do Pacjentów i wysokej jakości świadczeń. W tym momencie jest 5 przychodni stomatologicznych w Łomży, w Radomiu, w Warszawie na Ursynowie oraz na Woli i w Wołominie. Skupiamy w naszym zespole już ponad 30 lekarzy. Stomatolodzy w gabinetach stanowią stuprocentową drużynę, która pomoże niemalże każdemu Pacjentowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ursynow.centrumdemed.pl

Opinie o stronie www.ursynow.centrumdemed.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasz gabinet dermatologiczny działa na terenie Wrocławia. Zapewniamy zabiegi dermatologii estetycznej, medycznej oraz ogólnej. W naszym gabinecie pracują (...)
Specjalistyczny i kompleksowy gabinet stomatologiczny L&P Wesoły oferuje wszystkim swoim pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Doświadczeni (...)
Rozpad związku. Nerwice. Stres. Zaburzenia Odżywiania. Fobie. Obsesje. Lęk przed samotnością. To tylko niektóre z problemów współczesnego społeczeństwa,a (...)
Stomatolog Przymorze to dwa gabinety dentystyczne mające swoją siedzibę w Gdańsku. Funkcjonują one od 1996 roku. Świadczą prace z obszaru profilaktyki (...)
Jesteśmy najnowocześniejszą na Śląsku przychodnią medycyny pracy i badań psychotechnicznych. Wszystkie badania wykonają Państwo u nas w jednym (...)
Tłoczymy oleje na zimno, nie rafinujemy a co najważniejsze, dbamy o ich świeżość. Nie magazynujemy ich, tłoczymy na bieżąco. Używamy wyłącznie (...)
Jeśli poszukujesz dobrego stomatologa w miejscowości Września to bardzo dobrze trafiłeś. Oferujemy zabiegi stomatologiczne z zakresu stomatologii (...)
Addent - chirurgia stomatologiczna Kraków - to mistrzowie w swoim fachu. Zespół wykształconych, a przede wszystkim doświadczonych stomatologów zajmie (...)