Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów
ID wpisu: 17229
Dodano: 20.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 421
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
31
Google
87
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna tej marki. Flagowe usługi to implanty zębowe i leczenie ortodontyczne. Lekarz ortodonta jak i implantolog przyjmujący w Centrum Stomatologicznym na Ursynowie to kompetentni lekarze, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo.
Poza tym można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, protezy, ekstrakcje zębów, profilaktykę zębów, leczenie endodoncję, wypełnienia zębów oraz pozostałe zabiegi zawierające się w dziedzinie stomatologii.Od niedawna w przychodni na Ursynowie jest dostępny stomatolog refundowane z NFZ.
Dlatego w każdej przychodni Demed usługi stomatologiczne możemy wykonać bezpłatnie oczywiście Pacjentom ubezpieczonym. Niestety niecałe leczenie z obszaru stomatologii można zrealizować w ramach umowy z NFZ.
Jednakże w przypadku dzieci i młodzieży jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo, dlatego że młodzież traktowani są wyjątkowo.
Poradnie stomatologiczne skupione pod marką Demed rozrastają się bardzo energicznie dzięki należytemu nastawieniu do Pacjentów i wysokej jakości świadczeń. W tym momencie jest 5 przychodni stomatologicznych w Łomży, w Radomiu, w Warszawie na Ursynowie oraz na Woli i w Wołominie. Skupiamy w naszym zespole już ponad 30 lekarzy. Stomatolodzy w gabinetach stanowią stuprocentową drużynę, która pomoże niemalże każdemu Pacjentowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ursynow.centrumdemed.pl

Opinie o stronie www.ursynow.centrumdemed.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Również reprezentowana przez naszych profesjonalistów ortodoncja w łodzi jest na najwyższym, światowym poziomie. Szybko a, także sumiennie przygotowujemy (...)
Klinika Tazbir z siedzibą przy ul. Świętojańskiej w Łodzi zajmuje się medycyną i ginekologią estetyczną, dermatochirurgią oraz laseroterapią. (...)
Medicus to mieszczący się w Koszalinie gabinet ginekologiczno-położniczy. Swoim pacjentkom oferuje szereg usług oraz zabiegów, między innymi prowadzenie (...)
Firma Audio Lab niesie pomoc wszystkim osobom niedosłyszącym. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim aparaty słuchowe, które wykonane są (...)
Jeśli szukają Państwo profesjonalnego gabinetu psychoterapii, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki. Mieści się ona (...)
Potrzebujesz pomocy? Teraz z profesjonalnej pomocy psychologa możesz skorzystać bez opuszczania swojego domu. Celem Poradni Psychologicznej online (...)
Pragniemy Państwu przedstawić zasobną ofertę produktową salonu optycznego Super Optyk z Mysłowic. Świadczymy wysokiej jakości usługi optyczne (...)
Gdy dusza choruje, potrzebny jest psychiatra. Dariusz Janiak jest dyplomowanym psychiatrą. Pomoże osobie cierpiącej pokonać m.in. lęki, stany depresyjne, (...)