Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów

Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów
ID wpisu: 17229
Dodano: 20.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 485
CTR: 0.00%
36
Google
87
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna tej marki. Flagowe usługi to implanty zębowe i leczenie ortodontyczne. Lekarz ortodonta jak i implantolog przyjmujący w Centrum Stomatologicznym na Ursynowie to kompetentni lekarze, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo.
Poza tym można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, protezy, ekstrakcje zębów, profilaktykę zębów, leczenie endodoncję, wypełnienia zębów oraz pozostałe zabiegi zawierające się w dziedzinie stomatologii.Od niedawna w przychodni na Ursynowie jest dostępny stomatolog refundowane z NFZ.
Dlatego w każdej przychodni Demed usługi stomatologiczne możemy wykonać bezpłatnie oczywiście Pacjentom ubezpieczonym. Niestety niecałe leczenie z obszaru stomatologii można zrealizować w ramach umowy z NFZ.
Jednakże w przypadku dzieci i młodzieży jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo, dlatego że młodzież traktowani są wyjątkowo.
Poradnie stomatologiczne skupione pod marką Demed rozrastają się bardzo energicznie dzięki należytemu nastawieniu do Pacjentów i wysokej jakości świadczeń. W tym momencie jest 5 przychodni stomatologicznych w Łomży, w Radomiu, w Warszawie na Ursynowie oraz na Woli i w Wołominie. Skupiamy w naszym zespole już ponad 30 lekarzy. Stomatolodzy w gabinetach stanowią stuprocentową drużynę, która pomoże niemalże każdemu Pacjentowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ursynow.centrumdemed.pl

Opinie o stronie www.ursynow.centrumdemed.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.chirmedest.pl prywatnego gabinetu medycyny estetycznej chirurga Waldemara Wojciecha Krzywania mieszczącego się (...)
Sieć placówek medycznych firmy Lux Med, wyspecjalizowanych między innymi w wykonywaniu zabiegów diagnostycznych, a także dokładnego opisywania wyników (...)
Oficjalna witryna internetowa prezes polskiego stowarzyszenia metody Tomatisa - Małgorzaty Płonki z siedzibą w Łodzi. Prezentowana strona zawiera (...)
Zapraszamy serdecznie do Centrum Medycznego Kaszubska znajdującego się w Szczecinie – oferujemy kompleksową obsługę w zakresie okulistyki, stomatologii (...)
Zapraszam do nowoczesnego Gabinetu Psychologicznego RÓWNOWAGA, kierowanego przez wykwalifikowanego terapeutę i psychologa - Emilię Gałązka. Specjalizuję (...)
Tradycje Zakładu Opieki Zdrowotnej Medycyna Specjalistyczna sięgają lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku, gdy jednostka funkcjonowała pod nazwą (...)
Szukając placówki stomatologicznej na terenie Szczecina powinieneś trafić na naszą stronę internetową. Tworzymy zgrany zespół lekarzy, dla których (...)
Specjalistyczny i kompleksowy gabinet stomatologiczny L&P Wesoły oferuje wszystkim swoim pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. Doświadczeni (...)