Baby English Center - szkoła angielskiego dla dzieci

Baby English Center - szkoła angielskiego dla dzieci
ID wpisu: 17214
Dodano: 20.03.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 1209
CTR: 0.08%
490
Google
69
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Baby English Center – to szkoła języka angielskiego dla dzieci będąca certyfikowanym partnerem metody języka angielskiego Genki English. Metoda ta zrewolucjonizowała naukę języka angielskiego dla dzieci w wieku od lat 3. Na zajęciach wykorzystywane są materiały multimedialne takie jak projektor, telewizor, xbox, flashcards czy laptopy. Dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami odpowiadając na pytania a także biorą udział w mini-konkursach organizowanych podczas zajęć. Śpiewanie, zabawy ruchowe to podstawy metody Genki English pozwalające dzieciom w zawrotnym tempie chłonąć słownictwo oraz zasady poprawnej wymowy języka angielskiego pożytkując przy tym część niewyczerpanych zasobów energii przedszkolaków. Zajęcia zwiększają pewność siebie u dzieci w trakcie komunikowania się w języku angielskim. Duża skuteczność tej metody m.in. bazuje na cyklicznym powtarzaniu. Dzieci do grup kwalifikowane są w oparciu o wiek a także indywidualne predyspozycje dziecka podczas bezpłatnych zajęć pokazowych, na które zapraszamy wszystkich rodziców z ich dziećmi. Z uwagi na fakt, że dzieci często chorują umożliwiamy nadrobienie zaległości na dwa sposoby – zajęcia w równoległej grupie lub zapoznanie się i powtarzanie materiału dzięki platformie e-learningowej do której każde dziecko otrzymuje dostęp. Zajęcia są prowadzone przez bardzo młodą ale dobrze wykwalifikowaną grupę nauczycielek, które zajęcia w szkole prowadzą od początku jej powstania w 2012 roku. Nie czekaj przyjdź na bezpłatne zajęcia pokazowe i zapewnij dziecku komfortowe warunki do nauki języka angielskiego. Zapraszamy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: babyenglishcenter.pl

Opinie o stronie babyenglishcenter.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Proponujemy Państwu zbiór unikalnych, nigdzie dotąd niepublikowanych materiałów edukacyjnych z języka polskiego. Na naszej stronie znajdziesz przede (...)
Strona internetowa zabawkiija.pl to w zasadzie sklep, który trudni się sprzedażą internetową, dostarczając tym samym szeroki wybór zabawek, a w (...)
Lista produktów dostępnych w sklepie internetowym domkidrewniane24.pl jest dość rozbudowana. Obejmuje przede wszystkim domki drewniane na ziemi i (...)
Prowadzimy działalność w sektorze związanym z organizacją oraz prowadzeniem imprez. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, dla których (...)
Dzieci przeżyją z nami niezapomniane chwile. Zapraszamy je do naszego Niepublicznego Przedszkola Wielka Przygoda, w którym każdy dzień niesie ze (...)
Powstaliśmy z myślą o rodzicach i ich dzieciach. Oferujemy nowoczesną linię dziecięcych wyrobów tekstylnych. Z myślą o Państwa spokoju i trosce (...)
Okazuje się, że problem z matematyką ma coraz więcej osób w Polsce. Z pomocą przychodzi profesjonalny serwis - Matfiz24.pl, gdzie aktywnie publikowane (...)
Akademia Projektowania to niezwykle oryginalne i pomysłowe rozwiązanie, które łączy w sobie naukę przedmiotów ścisłych i nowych technologii z (...)