Doradztwo Biznesowe

Doradztwo Biznesowe
Doradztwo Biznesowe
ID wpisu: 17125
Dodano: 10.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 266
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
11
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli szukasz skutecznego profesjonalisty oferującego doradztwo biznesowe to już nie powinieneś więcej szukać. Marcin Osman to doradca biznesowy oferujący usługi doradcze, a dodatkowo szkoleniowe. Swoją edukację i warsztaty opiera głównie na praktyce i własnym doświadczeniu. Marcin Osman to coach biznesu, który swą edukację i umiejętności czerpał od najlepszych fachowców w branży. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład Global Startup Challenge 2012, Laury Magellana. Jest zaangażowany w dużo inicjatyw biznesowych, które po części również współtworzy. Jego hasłami przewodnimi, którym pozostaje wierny są przede wszystkim inni ludzie, błyskawiczne działanie, wszechstronność, pogoda ducha, lekki plecak, trening kreatywności, stwarzanie okazji , a dodatkowo kwestionowanie. O ile chcesz wiedzieć co kryje się głębiej, zaufaj Osmanowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: osman.pl

Opinie o stronie osman.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z ciekawym projektem i szukasz możliwości dofinansowania do realizacji swojego pomysłu to zapraszamy do nas. Zapewniamy (...)
Mamy przyjemność przedstawić Państwu usługi przedsiębiorstwa BHP Consulting. Siedziby naszych oddziałów mieszczą się w Warszawie oraz Radomiu. (...)
Udzielamy porad prawnych online z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego i innych. Czas oczekiwania na otrzymanie porady prawnej wynosi (...)
Pamiętaj o tym, że Centrum Szkolenia Pierwszej Pomocy to miejsce, które jest w stanie w jakimś stopniu zmienić Twoje życie. Tzn. możesz dzięki (...)
Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zajmującej się montażem, konserwacją lub wymianą systemów domofonowych, zapraszamy do zapoznania się (...)
Skorzystaj z oferty doświadczonej w administrowaniu nieruchomości firmy K2 Asset Management, która na swojej stronie internetowej w jasny i przejrzysty (...)
Orcatransform to firma zajmująca się doradztwem marketingowym jak także reklamowym. Oferuje wiele świadczeń dla małych, średnich i dużych przedsiębiortsw. (...)
Szukają Państwo sprawdzonego biura rachunkowego i pełnej wiarygodności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych lub podatkowych? ADARA to często (...)