Doradztwo Biznesowe

Doradztwo Biznesowe
Doradztwo Biznesowe
ID wpisu: 17125
Dodano: 10.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 299
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli szukasz skutecznego profesjonalisty oferującego doradztwo biznesowe to już nie powinieneś więcej szukać. Marcin Osman to doradca biznesowy oferujący usługi doradcze, a dodatkowo szkoleniowe. Swoją edukację i warsztaty opiera głównie na praktyce i własnym doświadczeniu. Marcin Osman to coach biznesu, który swą edukację i umiejętności czerpał od najlepszych fachowców w branży. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład Global Startup Challenge 2012, Laury Magellana. Jest zaangażowany w dużo inicjatyw biznesowych, które po części również współtworzy. Jego hasłami przewodnimi, którym pozostaje wierny są przede wszystkim inni ludzie, błyskawiczne działanie, wszechstronność, pogoda ducha, lekki plecak, trening kreatywności, stwarzanie okazji , a dodatkowo kwestionowanie. O ile chcesz wiedzieć co kryje się głębiej, zaufaj Osmanowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: osman.pl

Opinie o stronie osman.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Obecnie statystyki są bezlitosne, i dobitnie mówią, że niemal połowa dzisiejszych małżeństw rozpada się z różnych powodów. Te zatrważające (...)
Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej pomocy prawnej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego J. Chmurak. Nasza Siedziba (...)
Firma wcoo.pl, która na polskim rynku przoduje w odzyskiwaniu zadośćuczynień lub odszkodowań. Jedną z dziedzin, którą się zajmuje wcoo.pl jest (...)
IQFM Ackermann – polsko-brytyjska agencja zajmująca się outsourcingiem sprzedaży, merchandisingiem i konsultingiem zaprasza do odwiedzenia swojej (...)
Exlege to Kancelaria Odszkodowawcza istniejąca dzięki wykwalifikowanej kadrze prawników, zespołowi ludzi przemawiających w imieniu praw drugiego (...)
Jeżeli ktoś jeszcze nie spotkał się z firmą Efect to nie żałuje. Osobiście wiem, że jak firma się nie reklamuje to trudno ją dostrzec jednak (...)
Głównym atutem firmy jest kompleksowa obsługa obiektów w ramach wszelkich instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki Inteligentnego (...)
Projekty restrukturyzacyjne i outsourcingowe, pomoc w procesie rekrutacji na stanowiska przeróżnego szczebla, jak również w określeniu potrzeb firmy (...)