Doradztwo Biznesowe

Doradztwo Biznesowe
Doradztwo Biznesowe
ID wpisu: 17125
Dodano: 10.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 285
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli szukasz skutecznego profesjonalisty oferującego doradztwo biznesowe to już nie powinieneś więcej szukać. Marcin Osman to doradca biznesowy oferujący usługi doradcze, a dodatkowo szkoleniowe. Swoją edukację i warsztaty opiera głównie na praktyce i własnym doświadczeniu. Marcin Osman to coach biznesu, który swą edukację i umiejętności czerpał od najlepszych fachowców w branży. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład Global Startup Challenge 2012, Laury Magellana. Jest zaangażowany w dużo inicjatyw biznesowych, które po części również współtworzy. Jego hasłami przewodnimi, którym pozostaje wierny są przede wszystkim inni ludzie, błyskawiczne działanie, wszechstronność, pogoda ducha, lekki plecak, trening kreatywności, stwarzanie okazji , a dodatkowo kwestionowanie. O ile chcesz wiedzieć co kryje się głębiej, zaufaj Osmanowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: osman.pl

Opinie o stronie osman.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Kitajgrodzki działa od 2006 roku, świadczy profesjonalną pomoc prawną. Nasza siedziba znajduje się w Ciechanowie. (...)
Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy IMC Nieruchomości, która swoją siedzibę ma w Bydgoszczy. Działamy w branży od wielu (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Weiss Świadczy usługi w zakresie: prowadzenia procesów, prawa rodzinnego, spadkowego; dochodzenia roszczeń z tytułu (...)
Dla wszystkich potencjalnych emitentów rynek regulowany może być zbyt wymagający z punktu widzenia warunków dopuszczenia do obrotu oraz zbyt kosztowny. (...)
W regionie województwa podkarpackiego zawiera się Biuro-Rachunkowe Abakus. Absorbujemy się kompleksową obsługą finansową firm. W zakres naszych (...)
Nasze usługi skierowane są do tych firm, które chciałyby znacząco polepszyć swoją efektywność działania. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo, (...)
Firma świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla średnich i małych przedsiębiorstw. W ofercie klienci znajdą przygotowanie biznesplanów, opracowanie (...)
Portal internetowy Dopłata MDM jest przeznaczony dla osób chcących skorzystać z programu rządowego Mieszkanie dla Młodych. U nas możesz sprawdzić (...)