Doradztwo Biznesowe

Doradztwo Biznesowe
Doradztwo Biznesowe
ID wpisu: 17125
Dodano: 10.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 235
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
11
Google
2
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli szukasz skutecznego profesjonalisty oferującego doradztwo biznesowe to już nie powinieneś więcej szukać. Marcin Osman to doradca biznesowy oferujący usługi doradcze, a dodatkowo szkoleniowe. Swoją edukację i warsztaty opiera głównie na praktyce i własnym doświadczeniu. Marcin Osman to coach biznesu, który swą edukację i umiejętności czerpał od najlepszych fachowców w branży. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, na przykład Global Startup Challenge 2012, Laury Magellana. Jest zaangażowany w dużo inicjatyw biznesowych, które po części również współtworzy. Jego hasłami przewodnimi, którym pozostaje wierny są przede wszystkim inni ludzie, błyskawiczne działanie, wszechstronność, pogoda ducha, lekki plecak, trening kreatywności, stwarzanie okazji , a dodatkowo kwestionowanie. O ile chcesz wiedzieć co kryje się głębiej, zaufaj Osmanowi.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: osman.pl

Opinie o stronie osman.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doradztwem prawnym oraz podatkowym dla firm, zajmuje się Kancelaria Ożóg Tomczykowski z Warszawy. Jeśli chodzi o sprawy podatkowe, to klienci mogą (...)
Firma Doradztwo Podatkowe Piotr Efenberger powstała by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w kwestii doradztwa podatkowego (...)
AB Consulting to specjaliści z Krakowa, którzy biorą udział w naprawach (przygotowanie kompleksowego planu restrukturyzacyjnego) spółek lub wspomagają (...)
Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich (...)
Kancelaria radcy prawnego Gdańsk, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obsługa prawna firm w sektorze budowlanym, świadczy usługi prawne (...)
Udzielamy porad prawnych online z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, handlowego i innych. Czas oczekiwania na otrzymanie porady prawnej wynosi (...)
Człowiek całe swoje życie dąży do realizacji jakiegoś celu, chce zaspokoić jakieś potrzeby. Oczywiście potrzeby te mają różną naturę, zmieniają (...)
Jeżeli zastanowimy się nad tym kiedy podejmujemy decyzje, to pewnie część z nas dojdzie do wniosku, że decyzje często podejmuje za późno. Aby (...)