Kurs norweskiego Wrocław Norweski intensywny

Kurs norweskiego Wrocław Norweski intensywny
ID wpisu: 17014
Dodano: 04.03.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 781
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
253
Google
21
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kładziemy nacisk przede wszystkim na jakość i efektywność prowadzonych kursów języka norweskiego we Wrocławiu oraz nauki języka norweskiego online. Naszym celem jest zapewnienie Państwu kursów z języka norweskiego na wszystkich poziomach. Podczas zajęć skupiamy się przede wszystkim na praktycznych umiejętnościach językowych, tj. mówieniu, rozumieniu, czytaniu oraz pisaniu. Przygotowujemy do wszystkich egzaminów włącznie z egzaminem państwowym, który musi być zakończony wynikiem pozytywnym przed przystąpieniem do pracy przez obcokrajowców. Posiadamy niezbędne materiały oraz przykładowe scenariusze egzaminacyjne.Realizujemy kursy intensywne, wieczorowe, online, weekendowe oraz kursy norweskiego dla dzieci.Wszystkie rodzaje kursów oferujemy na każdym poziomie językowym.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: norweskiwroclaw.pl

Opinie o stronie norweskiwroclaw.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Z pewnością chcesz się czuć dobrze sam ze sobą jak i w kontakcie z otaczającym Cię światem. Dokładnie tym się zajmujemy – rozwojem osobistym. (...)
Lingopro to: Dostawca kompleksowych usług językowych dla firm, biuro tłumaczeń, szkoła języków. Doradzamy naszym klientom w zakresie szkoleń (...)
Specjalizujemy się w organizacji warsztatów na strzelnicach w Warszawie. Dzięki nam nauczycie się Państwo obsługi pistoletu, karabinu lub strzelby. (...)
Udostępniamy Państwu profesjonalny kurs języka angielskiego online. Skupiamy się na konwersacji, co pozwala nabrać w stosunkowo krótkim czasie swobody (...)
Doskonałe narzędzie usprawniające proces nauczania stanowią bardzo funkcjonalne, praktyczne i przyjemne w użytkowaniu aplikacje z zakresu e-learning. (...)
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która oferuje najwyższej jakości kursy z zakresu wizażu. Mamy bardzo bogatą ofertę, (...)
W Olsztynie umiejscowiona jest firma DCB S.A. zajmująca się rozprowadzaniem urządzeń do badania autentyczności pieniędzy oraz kontroli oryginalności (...)
Usługi doradcze w zakresie wykonywania transportu drogowego, kompetentne szkolenia przedsiębiorców i kierowców, przygotowanie firmy do kontroli w (...)