CuraSwiss - kursy dla pielęgniarek

CuraSwiss - kursy dla pielęgniarek
CuraSwiss - kursy dla pielęgniarek
ID wpisu: 16895
Dodano: 18.02.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 468
CTR: 0.00%
22
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W naszej firmie posiadamy doświadczenie w zakresie realizowania programów szkoleniowych oraz edukacyjnych, które związane są ze zdobywaniem umiejętności oraz dyplomów niezbędnych do podjęcia pracy w szpitalach działających na terenie Szwajcarii. Programy szkoleniowe podzielone są na kilka etapów, które pozwalają kursantom między innymi na uzyskanie umiejętności posługiwania się językiem niemieckim, co pozwala na podjęcie pracy za granicą,.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: pielegniarkawszwajcarii.pl

Opinie o stronie pielegniarkawszwajcarii.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem pracy w Niemczech. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę na uczciwych warunkach. Oferty pracy dla m.in. (...)
Ogłoszenia o pracę z rejonu Tarnowskich Gór budują zawartość portalu internetowego praca-tarnowskiegory.pl. Dostępnych jest wiele aktualnych ogłoszeń (...)
Nasz serwis promuje opublikowane przez pracodawców płatne ogłoszenia (20 zł za jednorazowy wpis lub opcja abonamentowa) z wolnymi stanowiskami. Ogłoszenia (...)
Praca marzeń jest z pewnością tym czego każdy z nas by pragnął, a dzięki naszemu portalowi może uda się właśnie ją znaleźć wśród setek (...)
W naszej ofercie znajdą Państwo jeden z najnowszych serwisów wspomagających karierę i rozwój osobisty. Na jakich zasadach działa nasz portal? To (...)
Każda osoba szukająca zatrudnienia w Siemianowicach Śląskich powinna mieć na uwadze to, że warto szukać jego na chociażby naszej stronie internetowej. (...)
Serwis internetowy poświęcony pracy w Będzinie - tzn. na Górnym Śląsku, nieopodal Katowic. Nie sposób nie wspomnieć o bardzo wielu wartościowych (...)
Działalność naszego portalu jest powiązana z procesem rekrutacyjnym. Dzięki umieszczaniu u nas płatnych ogłoszeń przedsiębiorstwa lub agencje (...)