Pielgrzymki do Meksyku Apostolos

Pielgrzymki do Meksyku Apostolos
Pielgrzymki do Meksyku Apostolos
ID wpisu: 16893
Dodano: 18.02.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 440
CTR: 0.00%
12
Google
3
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Duszpasterstwo Pielgrzymkowe APOSTOLOS to instytucja kościelna prowadzona przez Księży Pallotynów z Częstochowy. Organizujemy pielgrzymki do miejsc najważniejszych dla każdego chrześcijanina. Ich trasy obejmują m.in. Ziemię Świętą, Rzym, Włochy, Fatimę, Hiszpanię, Lourdes, Paryż, Egipt, Armenię. W naszym terminarzu dostępne są także pielgrzymki do USA, Meksyku czy Kanady. Wierni mogą wybrać terminy bożonarodzeniowe, rekolekcyjne, wielkanocne, wakacyjne lub inne pasujące im daty.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.apostolos.pl

Opinie o stronie www.apostolos.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na tegoroczny urlop? Mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje. Świeże, górskie powietrze, wycieczki w góry, (...)
Rafting – niezapomniana przygoda i adrenalina. Jest to rodzaj spływu wodnego, który można dostosowywać do rożnego rodzaju trudności. Idealny sposób (...)
Strona jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych wyjazdem wakacyjnym do Turcji. Zamieszczane są na niej najważniejsze informacje o państwie, (...)
Serwis escapador.pl został wykonany w celu uproszczenia odbiorcom organizacji podróży oraz społecznościowej wymianie informacji w niszy aktywnej (...)
Geometeo to bardzo nowoczesna i innowacyjna aplikacja mobilna z dostępem do internetu, która informuje o dokładnych warunkach atmosferycznych w określonym (...)
Serwis Wakacyjny - zapraszamy na obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci w kraju i zagranicą. Oferujemy Państwu wyjazdy nad morze, w góry oraz nad (...)
Serwis internetowy www.tickets.pl to platforma dla podróżnych, którzy chcą kompleksowo zaplanować swój przelot samolotem. Firma współpracuje zarówno (...)
Hostel TO-TU to idealna oferta dla pracowników firm, grup turystycznych i wycieczek szkolnych, oraz studentów studiów zaocznych. Przystępne ceny i (...)