WAMET mieszalniki bentonitu

WAMET mieszalniki bentonitu
WAMET mieszalniki bentonitu
ID wpisu: 16881
Dodano: 18.02.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 348
CTR: 0.00%
34
Google
11
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: W Bydgoszczy znajduje się Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o., które od 1990 roku specjalizuje się w produkcji specjalistycznych maszyn i urządzeń dla budownictwa. Oferujemy: hydrauliczne wiertnice poziome, urządzenia do mikrotunelowania, palownice, kafary, narzędzia wiertnicze, agregaty, siłowniki hydrauliczne, wciągarki, przyczepy kablowe, specjalistyczne linie technologiczne oraz inne. Wykonujemy także obróbkę tokarską, frezarską, wytaczarską, walcowanie, piaskowanie, lakierowanie i inne. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: wamet.pl

Opinie o stronie wamet.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prezentujemy Państwu Biuro Rachunkowe „Bilans” z Zielonej Góry, oferujące szeroki zakres usług księgowych oraz finansowych. Zajmujemy się m. (...)
Oferujemy sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic do 30km. W ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne i (...)
Siedziba firmy w centrum to idealna propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z własnym biznesem i chcą szybko wyróżniać się (...)
Internet jest potężnym narzędziem wykorzystywanym w różnych dziedzinach życia. Ma olbrzymie znaczenie dla biznesu. Nawet najprostsza reklama internetowa (...)
Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Bray International INC Spółka Akcyjna. Oferujemy Państwu sprzedaż armatury przemysłowej: przepustnic (...)
Parkiety należą do najistotniejszych składników domu. Podłogi powinny być odpowiednio dobrane zarówno pod względem gatunku deski jak też barwy (...)
Pogotowie hydrauliczne (udrażnianie rur, naprawa cieknących baterii),montaż i serwis urządzeń firm Junkers i Neckar,montaż i naprawa kuchenek gazowych (...)
Jeśli Twoja jednostka koncentruje się na topieniu metali, zaś palniki w używanym na znaczną skalę piecu nie funkcjonują, nie frapuj się, lecz (...)