Szkolenia unijne - Europoint

Szkolenia unijne - Europoint
ID wpisu: 16699
Dodano: 04.02.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 438
CTR: 0.00%
28
Google
13
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma prowadzi działalność związaną z organizacją profesjonalnych szkoleń i doradztwa z tematyki Unii Europejskiej. Działamy także w obszarze wspierania projektów objętych dotacją w zakresie merytorycznym i finansowym. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Realizujemy również szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji a także zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, pracowników urzędów, organizacji pozarządowych. Europoint realizuje szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Możemy pochwalić się, że posiadamy znak jakości MSUES 42/2014.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.europoint.com.pl

Opinie o stronie www.europoint.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

The Specialist to firma doświadczona w organizacji spersonalizowanych kursów językowych (angielski) dedykowanych głównie nowoczesnym firmom. Posiadamy (...)
Największa i najstarsza placówka oświatowa w województwie łódzkim zaprasza do skorzystania ze swoich usług! Wiedziemy prym zarówno pod względem (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)
J.G.Training zajmuje się organizacją kursów oraz szkoleń. Jak wiadomo, we współczesnym świecie, kto się nie doskonali, nie jest konkurencyjny (...)
Wszyscy biznesmeni zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem może być z reguły prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Dziś w gąszczu wielu (...)
Kancelaria Expert Nieruchomości działa na terenie powiatów: wadowickiego, oświęcimskiego i suskiego. Oferuje swoje usługi w zakresie: wyceny wszelkich (...)
Kurs na wózki widłowe może odbywać się w wielu miejscach, ale najlepsze z nich to ośrodek JGL Logistics. Zaświadczenia umożliwiające kierowanie (...)
Zgoda Wieprz od ponad 35 lat wykonuje kotły grzewcze, piece co. Najpopularniejsze to kocioł KSGW-Zgoda - węglowy z komorą dolnego spalania, kocioł (...)