Szkolenia unijne - Europoint

Szkolenia unijne - Europoint
ID wpisu: 16699
Dodano: 04.02.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 413
CTR: 0.00%
28
Google
13
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Nasza firma prowadzi działalność związaną z organizacją profesjonalnych szkoleń i doradztwa z tematyki Unii Europejskiej. Działamy także w obszarze wspierania projektów objętych dotacją w zakresie merytorycznym i finansowym. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie. Realizujemy również szkolenia z tematyki komercjalizacji, innowacji a także zarządzania własnością intelektualną. Szkolenia kierowane są do osób prywatnych, pracowników naukowych, pracowników urzędów, organizacji pozarządowych. Europoint realizuje szkolenia według Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES). Możemy pochwalić się, że posiadamy znak jakości MSUES 42/2014.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.europoint.com.pl

Opinie o stronie www.europoint.com.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Organizacja różnorodnych szkoleń, warsztatów i kursów pomocnych w rozwijaniu kwalifikacji zawodowych, to sfera działalności firmy Szkolenia Łódź. (...)
Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie organizowania wydarzeń z dziedziny medycyny – sympozjów, wyjazdów integracyjnych, kursów czy szkoleń. (...)
Firma Sabro z siedzibą w Krakowie jest autoryzowanym dystrybutorem i sprzedawcą ekspresów do kawy Jura i Nivona. W ofercie firmy znajdziesz ównież (...)
Zapraszamy na prawo pracy szkolenie. Dzięki nam dowiesz się jak skutecznie prowadzić sprawy kadrowe, żeby nie narazić się na procesy wytaczane przez (...)
Seyfo jest firmą usługową specjalizującą się w serwisie i wymianie zamków za co za tym idzie w kompleksowych usługach związanych z awaryjnym (...)
Nasza firma KGI FoxKrak od przeszło 5 lat organizuje fachowe kursy i szkolenia dla osób zainteresowanych ogniwami oraz panelami fotowoltaicznymi, jak (...)
Krakowska spółka, która zajmuje się outsourcingiem, ma przyjemność zaoferować Państwu szkolenia bhp Kraków w bardzo korzystnych cenach. Wspieramy (...)
Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwala na dostarczanie w pełni kompleksowo przygotowanych usług pogrzebowych w najwyższej klasie. (...)