Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing

Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing
Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing
ID wpisu: 1668
Dodano: 19.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 2030
CTR: 0.00%
746
Google
26
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Lean Vision od 2000 roku pomaga przedsiębiorstwom na całym świecie wdrażać filozofię Lean Manufacturing i odnosić sukcesy w podnoszeniu wydajności produkcji, jakości, obniżaniu kosztów oraz zwiększaniu bezpieczeństwa pracy.

Głównym obszarem naszych działań jest praktyczna implementacja filozofii i narzędzi ciągłego doskonalenia. Przeprowadzamy audyty pozwalające na określenie zaawansowania nowoczesnych metod zarządzania w firmie i opracowujemy plany wdrożenia usprawnień.

Prowadzimy również szkolenia i warsztaty w zakresie Lean Manufacturing, Lean Office, Value Stream Mapping, TPM, 5S, Kaizen, SMED, Six Sigma oraz wielu innych narzędziach doskonalenia pozwalających na nabycie wiedzy, która umożliwia usprawnianie funkcjonowania zarówno produkcji jak i obszarów administracyjnych.

Nasz unikalny program kształcenia wewnętrznych trenerów umożliwia firmie wykwalifikowanie profesjonalnych szkoleniowców i ekspertów w narzędziach Lean Manufacturing.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.leanvision.com

Opinie o stronie www.leanvision.com (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli chciałbyś zmienić w jakiś sposób siebie, swoje życie, po prostu pragniesz zmienić swoją osobowość, zbudować bądź naprawić związek, (...)
Człowiek, który pracuje nad sobą i wciąż się doskonali jest ponoć szczęśliwszy. Rozwój pracowników jest także bardzo ważkim walorem dla pracodawców. (...)
Chcielibyśmy zaprosić na szkolenia, których organizatorem jest stołeczna firma High5. Głównie chodzi o szkolenia dla firm i coaching. Na otwartych (...)
Jesteśmy tarnogórską szkołą jazdy, która od wielu lat szkoli kandydatów na kierowców podczas organizowanych przez nas kursów na prawo jazdy. (...)
Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez firmę Edukator zajmującą się prowadzeniem szkoleń oraz kursów. Nasza firma powstała (...)
Krakowski ośrodek szkoleń systemowych prowadzi kilkuletnie kursy z psychoterapii, a także szereg innych szkoleń, ukierunkowanych na rozwój osobisty, (...)
Zapewniamy Państwu szereg jakościowych szkoleń. Wzmacniamy zarządzanie zespołami roboczymi, uczymy Państwa realnych umiejętności technicznych, (...)
Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie organizowania wydarzeń z dziedziny medycyny – sympozjów, wyjazdów integracyjnych, kursów czy szkoleń. (...)