PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
ID wpisu: 16654
Dodano: 03.02.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 303
CTR: 0.33%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, finansowego. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji oraz podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania, pisma procesowe, odwołania, skargi i inne. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Prowadzimy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Pełna informacja o pracy kancelarii dostępna jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria-pwk.pl

Opinie o stronie www.kancelaria-pwk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak uniknąć płacenia ZUS? Jeżeli nie, koniecznie odwiedź naszą stronę. Znajdziesz na niej szereg wskazówek (...)
Szkolenia na wysokim poziomie, które dadzą praktyczną i użyteczną wiedzę o najwyższej aktualności to wizytówka firmy szkoleniowej Merton z Krakowa. (...)
Eryk Mistewicz, autor strategii marketingu narracyjnego, konsultant polityczny i doradca w zakresie marketingu i public relations pracujący z osobami (...)
Jeżeli interesują Ciebie rozwój i pielęgnacja ciała, po prostu chcesz wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, cieszyć się pięknym wyglądem, (...)
Advisory Group TEST Human Resources od 1991 roku specjalizuje się w branży rekrutacyjnej, zyskując miano lidera na rynku. Firma ma już blisko 10 000 (...)
Kancelaria Adwokacka Ilasz & Associates znajduje się w Warszawie. Kluczowym celem Kancelarii jest udzielanie profesjonalnej pomocy prawnej. Zakres (...)
Głównym atutem firmy jest kompleksowa obsługa obiektów w ramach wszelkich instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz automatyki Inteligentnego (...)
Warszawskie biuro rachunkowo-prawne Abicus zaprasza przedsiębiorstwa do współpracy. Abicus Sp. z o.o. oferuje kompletny zakres świadczeń księgowo-kadrowych (...)