PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
ID wpisu: 16654
Dodano: 03.02.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 316
CTR: 0.32%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, finansowego. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji oraz podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania, pisma procesowe, odwołania, skargi i inne. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Prowadzimy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Pełna informacja o pracy kancelarii dostępna jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria-pwk.pl

Opinie o stronie www.kancelaria-pwk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Doradztwo Prawne online. U nas skorzystasz z kompleksowej i rzetelnej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług (...)
Mająca siedzibę w Gdyni firma PRIME LEASING serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Tworzymy (...)
Prowadzenie szkoleń oraz usług coachingu dla firm i organizacji. Proces obejmuje analizę aktualnego stanu, bieżących potrzeb, wyznaczenie celów (...)
Firma Argox Eco Energia to zespół młodych magistrów inżynierów, absolwentów Politechniki Warszawskiej, specjalizujących się w szeroko rozumianym (...)
Zadłużyć się może każdy i na wszystkim, jednak nie każdy wie jak z takiej sytuacji później wyjść. Przepisy ciągle się zmieniają, a my je (...)
Kosulting strategiczny to usług doradcze w ramach tworzenia długoterminowej strategii firmy. W BrainJuice Strategy jesteśmy specjalistami w dziedzinie (...)
Dowiedz się jak pozyskać fundusze unijne na nowe inwestycje, innowacje technologiczne, badania i rozwój, Internet czy pro-środowiskowe projekty inwestycyjne. (...)
Czasy postreklamowe wymuszają podejmowanie zabiegów reklamowych znacznie wykraczających poza typowe rozumienie reklamy. Reklama audio-wizualna, promocja (...)