PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
ID wpisu: 16654
Dodano: 03.02.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 337
CTR: 0.30%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, finansowego. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji oraz podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania, pisma procesowe, odwołania, skargi i inne. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Prowadzimy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Pełna informacja o pracy kancelarii dostępna jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria-pwk.pl

Opinie o stronie www.kancelaria-pwk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie finansów osobistych oraz kredytów. W ramach naszej firmy działa zespół doświadczonych (...)
Michał Siedlecki Agent PZU Warszawa. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne (w zakresie OC, AC oraz NW) i ubezpieczenia majątkowe dla osób prywatnych (...)
Na rynku polskim pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania finansowe. Wiele osób nie do końca zdaje sobie sprawę na czym one polegają jednak mamieni (...)
W naszej firmie znajdziecie wszystko, aby uroczystość była jak z bajki. Dzięki tej ofercie zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Chcemy maksymalnie (...)
Przedstawiamy korzystne oferty doradcy finansowego Natalii Panocha. Pomoże ona w wyborze jak najlepszej dla Państwa oferty kredytowej, ubezpieczeniowej (...)
CMT Advisory jest firmą działającą w sektorze doradztwa transakcyjnego i gospodarczego oraz świadcząca usługi z branży corporate finance. Obsługujemy (...)
Nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną spełniającą najwyższe standardy zawodowe i etyczne, świadczoną w oparciu o rzetelną, stale pogłębianą (...)
Chcesz lepiej radzić sobie finansowo? Nie ważne czy jesteś firmą, czy osobą prywatną, skorzystaj z porad Sebastiana Drozda. W serwisie praktyczne (...)