PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin

PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
PLISECKA-WAJDZIAK, KIECZKA podział majątku szczecin
ID wpisu: 16654
Dodano: 03.02.2015
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 294
CTR: 0.34%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
16
Google
6
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego adw. Monika Plisecka-Wajdziak i r.pr. Krzysztof Kieczka znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, ale prowadzimy też sprawy z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, finansowego. Udzielamy pomocy prawnej przy: rozwodach, separacji oraz podziałach majątku małżeńskiego. Co więcej sporządzamy wezwania, wnioski, reklamacje, podania, pisma procesowe, odwołania, skargi i inne. Występuje też przy egzekucjach, prowadzonych przez komorników sądowych. Prowadzimy dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Pełna informacja o pracy kancelarii dostępna jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.kancelaria-pwk.pl

Opinie o stronie www.kancelaria-pwk.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jeżeli jesteś jedną z osób, które starają się o wywalczenie praw do swojego dziecka to bardzo dobrze trafiłeś! Nasza kancelaria DZZ specjalizuje (...)
Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej świadczy usługi prawne. Nasza siedziba znajduje się w Siedlcach. Możemy wykonać dla Państwa szereg usług (...)
Jak przebrnąć przez sprawę rozwodową? Rozwód to jedna z najtrudniejszych sytuacji życiowych. Przebrnięcie przez rozstanie powoduje poważne skutki (...)
Kancelaria Notarialna kierowana przez Artura Pędrackiego mieści się w Rybniku. Obsługuje Klientów indywidualnych, rożnego rodzaju firmy i przedsiębiorstwa. (...)
Strona internetowa agencji zajmującej się kursami z obszaru ochrony danych osobowych. Strategia bezpieczeństwa informacji osobowych powinna zostać (...)
Kondycja agencji zatrudnienia przedstawia się coraz lepiej. Duże firmy logistyczno-produkcyjne zwłaszcza decydują się na ten sposób współpracy (...)
Kancelaria adwokat Anny Jacak oferuje kompleksowe usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, spółek prawa handlowego, spółek cywilnych i przedsiębiorców (...)
Damawet to profesjonalna firma, która prowadzi biuro księgowe w Białymstoku. Zaufało nam już dziesiątki klientów, którzy są bardzo zadowoleni (...)