Zakład Sprężyn Technicznych produkcja sprężyn

Zakład Sprężyn Technicznych produkcja sprężyn
ID wpisu: 16521
Dodano: 20.01.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 284
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
12
Google
3
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Zakład specjalizuje się w produkcji sprężyn naciskowych, naciągowych, skrętowych, elementów sprężystych z drutów od 0,1 mm do 8,0 mm oraz taśm do szerokości 50 mm. Posiadamy System Zarządzania Jakością certyfikowany przez DQS wg ISO 9001 oraz ISO/TS 16949.
Tagi: Sprężyny
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.zst.pl

Opinie o stronie www.zst.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Precia Molen powstała ponad pięćdziesiąt lat temu i dzięki wytężonej pracy i fachowemu podejściu, udało nam się uzyskać lokalizację lidera (...)
Wysoce wykwalifikowani pracownicy i 35-cioletnie doświadczenie to gwarancje najwyższej jakości produktów schodzących z taśmy produkcyjnej Zakładu (...)
Stacje oczyszczania personelu, dysze, noże, kurtyny powietrzne, bezpieczniki, zwijacze, urządzenia pomiarowe, pompy próżniowe, dysze i rozpylacze, (...)
Jesteśmy specjalistami w zakresie obróbki mechanicznej skrawaniem ciężkich, wielkogabarytowych części. Mamy wieloletnie doświadczenie poparte sporymi (...)
Działająca w Polsce od 22 lat firma Michael Huber Polska należy do koncernu HuberGroup. Jej siedziba mieści się w Nowej Wsi Wrocławskiej. Co więcej (...)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy BPAM, która zajmuje się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem hal w konstrukcji stalowej. Firma (...)
Inoxihp Poland ma w sprzedaży wysokociśnieniowe zespoły pompowe, pompy wysokociśnieniowe produkcji Inoxihp Srl oraz części zamienne. Zajmujemy się (...)
AKCYDENS BILD to firma produkująca tablice i znaki drogowe. Dostarcza na rynek urządzenia bezpieczeństwa ruchu oraz oferuje usługi związane z reklamą (...)