Kurs na wózki widłowe cena

Kurs na wózki widłowe cena
Kurs na wózki widłowe cena
ID wpisu: 16487
Dodano: 15.01.2015
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 370
CTR: 0.00%
26
Google
8
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Kurs na wózki widłowe może odbywać się w wielu miejscach, ale najlepsze z nich to ośrodek JGL Logistics. Zaświadczenia umożliwiające kierowanie wózkiem widłowym to finalny efekt naszego szkolenia – możesz mieć je za darmo także w języku niemieckim i angielskim. Instruktorzy i wykładowcy nauczą Cię jak prawidłowo obsługiwać sprzęt, czyli pojazdy – wózki widłowe. Jesteśmy otwarci, innowacyjni, cechuje nas chęć samorozwoju oraz konkurencyjna cena usług.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.jgl.pl

Opinie o stronie www.jgl.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Najlepszym sposobem na podniesienie poziomu sprzedaży jest zwiększenie kwalifikacji pracowników. Nasi trenerzy pomogą w rozwoju Twojej firmy organizując (...)
Naszym głównym zdaniem jest podnoszenie posiadanych już kwalifikacji oraz zdobywanie nowych. Zmiany zachodzące w naszym otoczeniu takie jak postęp (...)
Zapraszamy osoby indywidualne oraz firmy zainteresowane kursami języka angielskiego na różnych poziomach nauczania. Szkoła SchoolOut zajęcia prowadzi (...)
Nie licz na to, że zupełne życie ktoś będzie za Ciebie postanowił, a Ty osiągasz sukces dzięki inicjatywie drugich. Rozwój osobisty to nasza (...)
Chcesz się uczyć fotografii od najlepszych? Skorzystaj ze wsparcia naszego portalu internetowego – znajdziesz na nim inspirację do działania pod (...)
Firma Kontrakt OSH oferuje profesjonalne szkolenia oraz programy rozwojowe skierowane do biznesu. Ponadto zajmuje się konsultingiem, pisaniem, a nawet (...)
Szkoła języka hiszpańskiego i angielskiego „Imagine” oferuje szybkie i intensywne kursy językowe. Jeżeli potrzebne Ci dodatkowe umiejętności (...)
Realizujemy szkolenia IT przeznaczone ekspertom pragnącym poszerzyć kwalifikacje. Dzięki nam wykorzystacie Państwo w pełni potencjał aplikacji biurowych, (...)