www.pity-online.pl

www.pity-online.pl
www.pity-online.pl
ID wpisu: 16282
Dodano: 20.12.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 373
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
28
Google
32
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Czas rozliczeń rocznych nadchodzi ogromnymi krokami. Już przerażają Cie kolejki i tłumy w instytucjach? Możesz je ominąć. Wystarczy, że skorzystasz z internetowego rozliczenia pitów, co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas na wyliczanie wszystkich wartości, a także na podróż, ponieważ wszystkie dokumenty możesz wysłać przez Internet. Wejdź na www.pity-online.pl i przekonaj się sam.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.pity-online.pl

Opinie o stronie www.pity-online.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Logicys - księgowość, kadry, płace. Oprogramowanie księgowe: CRESUS - program płacowo kadrowy, deklaracje ZUS i PIT, współpraca z programem Płatnik. (...)
GigaDownload.net.pl jest jednym z najchętniej odwiedzanych vortali z całkowicie darmowym i legalnym oprogramowaniem. Udostępniamy użytkownikom ponad (...)
Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym globalnego dostawcy znanym z usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów (...)
Kompleksowe Usługi informatyczne i programy dla firm - Penta Gdynia - serwisu sprzętu i oprogramowania, sieci komputerowe. Szkolenia, instalacja i audyt (...)
Sprawdź systemy IT dopasowane do potrzeb Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne rozwiązania technologiczne przystosowane do potrzeb firm (...)
System CDN Optima to oprogramowanie księgowe klasy ERP. Oprogramowanie CDN OPTIMA to nowoczesny program do księgowości, jego podstawowymi zaletami (...)
W ofercie naszej firmy znajdziesz rozwiązania informatyczne różnego rodzaju. Zajmujemy się obsługą informatyczną średnich i małych przedsiębiorstw, (...)
Optymalizację kosztów zwykle należy zacząć od pracy działu księgowości i finansów. Odpowiednio wdrożone systemy informatyczne pozwolą znacząco (...)