Muzyka z twojego śpiewnika

Muzyka z twojego śpiewnika
Muzyka z twojego śpiewnika
ID wpisu: 1628
Dodano: 17.02.2010
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 1438
CTR: 0.00%
203
Google
25
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (1/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Muzyka z twojego śpiewnika - Przeznaczona jest dla osób poszukujących tekstów piosenek na stronie wejdztu znajdziesz: teksty, dyskografie, okładki płyt, opisy biograficzne Dżem, Perfect, TSA, Lombard, Lady Pank, IRA. Uczącym się gry na gitarze polecam teksty zespołu Perfect- piosenki Perfectu można grać na gitarze akustycznej co jest wygodne i łatwiejsze dla zaczynających naukę gry na gitarze, bo gra na elektrycznej gitarze oryginalnych sekwencji to już wyższa szkoła jazdy. Strona zawiera również okładki płyt wraz ze szczegółowym spisem dyskografii Perfect przyozdobionej fotografiami członków zespołu. Zespół Perfect powstał w 1977 roku w Warszawie. Pierwszych rockowych nagrań dokonał pod koniec lat 70. Jesienią 1980 roku zmienił się radykalnie skład grupy - na basie grał Zawadzki, na perkusji Piotr Szkudelski, na gitarze Ryszard Sygitowicz, a głównym wokalistą został Grzegorz Markowski. W tym składzie Perfect święcił swoje największe triumfy. W 1981 roku zespół wydał swoją pierwszą EP-kę. To z niej pochodzi utwór "Nie płacz Ewka". Pod koniec roku 1982 wielkim powodzeniem cieszyła się piosenka "Autobiografia" którą ogłoszono hymnem polskiego rocka. W styczniu 1994 roku na ryku ukazał się album "Live '94". Potem Perfect, wraz z Budką Suflera, rozpoczął wspólne koncerty z cyklu "Giganci Rocka".
Kategorie:

Podlinkuj stronę: muzykaztwojegospiewnika.w.interia.pl

Opinie o stronie muzykaztwojegospiewnika.w.interia.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Oficjalna strona internetowa wydawanego co miesiąc profesjonalnego magazynu dla muzyków TopGuitar. Na stronie znajdują się aktualności ze świata (...)
Electro house jako nowy gatunek muzyki. Free radio do odsłuchu muzyka mp3 download dirty house. Newsy informacje o imprezach, biografie dj's i producentów, (...)
Zespoły Muzyczne - Czarne Kapelusze, Wincent Brass. Zespół muzyczny, orkiestra dęta i promenadowa, zespół na wesela, kapela ludowa i kaszubska, (...)