SilicaGel.pl

SilicaGel.pl
ID wpisu: 16228
Dodano: 16.12.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 382
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pochłaniacze wilgoci są niezbędnym środkiem służącym zabezpieczeniu produktów w czasie ich transportu i przechowywania. Jeżeli liczy się dla Państwa jakość towaru dostarczanego klientom, to trzeba go należycie zabezpieczyć przed wilgocią, która powstaje w szczelnie zamkniętych opakowaniach czy kontenerach. Skutkiem działania wilgoci mogą być: nalot na produktach, pleśń czy korozja.

Na stronie internetowej silicagel.pl znajdą Państwo kompleksowe informacje jak temu zapobiec.

Wystarczy zastosować odpowiedni pochłaniacz wilgoci. Do wyboru proponujemy środki absorbujące wilgoć takie jak: Silica Gel, Dri-Pack oraz Hygro-Bag. Są to środki złożone z naturalnych składników. Dzięki temu mogą być stosowane w każdej dziedzinie przemysłu, m.in. dla zabezpieczenia produktów medycznych, farmaceutycznych, optycznych, skórzanych czy elektroniki.

Dla sprawdzenia poziomu wilgotności zalecamy stosowanie wskaźników wilgoci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SilicaGel.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silicagel.pl

Opinie o stronie www.silicagel.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Pieczęcie i pieczątki od najdawniejszych czasów były atrybutami władzy. Utarło się przekonanie, że posiadacz własnej pieczątki był osobą poważaną. (...)
Poszukujesz skutecznego rozwiązania, jakie zwiększy wydajność i niezawodność pracy Twoich urządzeń i maszyn, polepszy bezpieczeństwo ich obsługi (...)
Firma NFK oferuje wózki widłowe, w tym wózki magazynowe paletowe z napędem i ręczne, paletowe z wagą, ręczne platformowe, dwukołowe ręczne, wózki (...)
Firma Fer Marek Bienias to uznany na rynku producent mebli i regałów drewnianych i metalowych do magazynów, sklepów, warsztatów, a także piwnic, (...)
Zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonej firmy Almik z Łańcuta. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim stażem. Funkcjonujemy dla Państwa (...)
Polietylen, EVA, polipropylen i kauczuki syntetyczne w tym EPDM i neopren są fundamentalnym materiałem, stosowanym przez spółkę Polting Foam, mającą (...)
Możemy się pochwalić faktem, że jesteśmy przedsiębiorstwem, które jest obecne na rynku od ponad stu lat. Od 40 lat nasza firma zajmuje się wytwarzaniem (...)
W Łomiankach pod Warszawą znajduje się biuro handlowe firmy Kontis. Zajmujemy się sprzedażą szerokiego wyboru artykułów piśmienniczych czy szkolnych, (...)