SilicaGel.pl

SilicaGel.pl
ID wpisu: 16228
Dodano: 16.12.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 353
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pochłaniacze wilgoci są niezbędnym środkiem służącym zabezpieczeniu produktów w czasie ich transportu i przechowywania. Jeżeli liczy się dla Państwa jakość towaru dostarczanego klientom, to trzeba go należycie zabezpieczyć przed wilgocią, która powstaje w szczelnie zamkniętych opakowaniach czy kontenerach. Skutkiem działania wilgoci mogą być: nalot na produktach, pleśń czy korozja.

Na stronie internetowej silicagel.pl znajdą Państwo kompleksowe informacje jak temu zapobiec.

Wystarczy zastosować odpowiedni pochłaniacz wilgoci. Do wyboru proponujemy środki absorbujące wilgoć takie jak: Silica Gel, Dri-Pack oraz Hygro-Bag. Są to środki złożone z naturalnych składników. Dzięki temu mogą być stosowane w każdej dziedzinie przemysłu, m.in. dla zabezpieczenia produktów medycznych, farmaceutycznych, optycznych, skórzanych czy elektroniki.

Dla sprawdzenia poziomu wilgotności zalecamy stosowanie wskaźników wilgoci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SilicaGel.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silicagel.pl

Opinie o stronie www.silicagel.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kierujemy naszą ofertę do każdego, kto wymaga wysokiej jakości folii okiennych do gabinetu, mieszkania, czy domu jednorodzinnego. Proponujemy bezpłatną (...)
Jesteśmy na rynku od 20 lat. Specjalizujemy się w dystrybucji i serwisie maszyn do szycia i hafciarek renomowanych, zagranicznych marek. Zajmujemy się (...)
Przedsiębiorstwo Cerplast oferuje wysokiej jakości opakowania przemysłowe oraz materiały ognioodporne. Firma zajmuje się zarówno produkcją własnych (...)
Gadżety promocyjne jak również kubki reklamowe są niezwykle popularnymi nośnikami reklamowymi. Agencja reklamowa easyB2B Sp. z o.o. specjalizuje (...)
Nasza spółka angażuje najlepszych fachowców, kadrę techniczną i projektową z wszelakimi uprawnieniami koniecznymi do sfinalizowania inwestycji (...)
Nasza firma Yardgroup zajmuje się skupem zużytych akumulatorów i transformatorów. Dodatkowo zajmujemy się również skupem metali kolorowych takich (...)
W ofercie firmy Skolej znajdą Państwo najwyższej jakości oleje rzepakowe. Firma jest zlokalizowane w miejscowości Kościelec. Nasz zakład przemysłowy (...)
Firma EKSPERT prowadzi działalność w branży związanej z utrzymaniem ciągłości ruchu maszyn w przemyśle energetycznym, chemicznym, stalowym, maszynowym (...)