SilicaGel.pl

SilicaGel.pl
ID wpisu: 16228
Dodano: 16.12.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 364
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pochłaniacze wilgoci są niezbędnym środkiem służącym zabezpieczeniu produktów w czasie ich transportu i przechowywania. Jeżeli liczy się dla Państwa jakość towaru dostarczanego klientom, to trzeba go należycie zabezpieczyć przed wilgocią, która powstaje w szczelnie zamkniętych opakowaniach czy kontenerach. Skutkiem działania wilgoci mogą być: nalot na produktach, pleśń czy korozja.

Na stronie internetowej silicagel.pl znajdą Państwo kompleksowe informacje jak temu zapobiec.

Wystarczy zastosować odpowiedni pochłaniacz wilgoci. Do wyboru proponujemy środki absorbujące wilgoć takie jak: Silica Gel, Dri-Pack oraz Hygro-Bag. Są to środki złożone z naturalnych składników. Dzięki temu mogą być stosowane w każdej dziedzinie przemysłu, m.in. dla zabezpieczenia produktów medycznych, farmaceutycznych, optycznych, skórzanych czy elektroniki.

Dla sprawdzenia poziomu wilgotności zalecamy stosowanie wskaźników wilgoci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SilicaGel.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silicagel.pl

Opinie o stronie www.silicagel.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Zajmujemy się m.in. sprzedażą przyrządów pomiarowych najwyższej jakości. (...)
Firma istnieje na rynku od 1998 roku. Od samego początku, nasza działalność skupiała się na produkcji maszyn do wytwarzania płyt warstwowych. W (...)
Szeroki zakres gatunków - Outokumpu - stal kwasoodporna, blachy nierdzewne, stal nierdzewna, żaroodporna i rury nierdzewne - zastosowanie w wielu gałęziach (...)
Atis Jasienica wszystkich zainteresowanych obróbką i wykonawstwem stali nierdzewnej. Do naszych usług należy gięcie rur i profili oraz produkcja (...)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SARGO ma swoją siedzibę w miejscowości Kaliska. Trudni się przede wszystkim produkcją podpałek. (...)
Niekwestionowanym liderem na rynku tkanin poliestrowych powlekanych, od lat, jest firma Joker z Częstochowy. Dzięki gamie produktów, oraz doświadczonej (...)
Gorąco zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą Zakładu Meblowego KULENTY, której siedziba znajduje się w miejscowości Ulan Majorat w (...)
CHEM-PROTECT jest partnerem dla cynkowni ogniowych, którego proponowane rozwiązania służą zmniejszeniu kosztów oraz zwiększeniu bezpieczeństwa (...)