SilicaGel.pl

SilicaGel.pl
ID wpisu: 16228
Dodano: 16.12.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 403
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
29
Google
11
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Pochłaniacze wilgoci są niezbędnym środkiem służącym zabezpieczeniu produktów w czasie ich transportu i przechowywania. Jeżeli liczy się dla Państwa jakość towaru dostarczanego klientom, to trzeba go należycie zabezpieczyć przed wilgocią, która powstaje w szczelnie zamkniętych opakowaniach czy kontenerach. Skutkiem działania wilgoci mogą być: nalot na produktach, pleśń czy korozja.

Na stronie internetowej silicagel.pl znajdą Państwo kompleksowe informacje jak temu zapobiec.

Wystarczy zastosować odpowiedni pochłaniacz wilgoci. Do wyboru proponujemy środki absorbujące wilgoć takie jak: Silica Gel, Dri-Pack oraz Hygro-Bag. Są to środki złożone z naturalnych składników. Dzięki temu mogą być stosowane w każdej dziedzinie przemysłu, m.in. dla zabezpieczenia produktów medycznych, farmaceutycznych, optycznych, skórzanych czy elektroniki.

Dla sprawdzenia poziomu wilgotności zalecamy stosowanie wskaźników wilgoci.

Zapraszamy do odwiedzenia strony SilicaGel.pl.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.silicagel.pl

Opinie o stronie www.silicagel.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Na naszym rynkuskutecznie działa od 1979 r. firma SEWACO LIMITED, będąca jednym z liderów w domenie gospodarki wodno-ściekowej w Polsce. Nasi wysoce (...)
Firma Dispact oferuje - szlabany, blokady parkingowe, nadstawka, folia stretch, wózki paletowe, automatyka do bram, palety oraz owijarki do palet. Firma (...)
Ten internetowy adres pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego warto wybrać namioty, dostępne u nas w bogatej i zróżnicowanej ofercie. (...)
Strona internetowa, która ma formę hobbystycznego bloga pozwala na uzyskanie dostępu do informacji dotyczących różnych rodzajów prowadnic liniowych. (...)
Firma FIDI POLSKA ma wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca wysokiej klasy elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz pneumatycznych popularnych (...)
Goździk Recykling to jednostka zajmująca się produkcją palet przemysłowych i skupem surowców wtórnych. Wytwórnia funkcjonuje w Uhowie na obszarze (...)
Wciągarki, zawiesia, uchwyty, trawersy, żurawie to produkty, które znajdują się w ofercie sklepu e-hak24.pl. Aby klient wiedział co dokładnie (...)
Zapoznaj się z ofertą firmy Polimtec. Produkcja z tworzyw sztucznych - Polimtec narzędziownia - firma oferuje profesjonalny konsulting technologiczny (...)