Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
Strefa Bytu - Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ID wpisu: 16195
Dodano: 11.12.2014
Kliknięć: 1
Wyświetleń: 875
CTR: 0.11%
175
Google
7
Bing
Ocena :
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5 (3/5)
Ocena użytkowników:
  Średnia 3 (2 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Jeżeli czują się Państwo źle, uskarżają się na kłopoty z bezsennością, nadmierny stres bądź problemy małżeńskie, Strefa Bytu jest jednym z takich miejsc, w których to można wreszcie uzyskać pomoc. Strefa Bytu to po prostu dwa gabinety psychoterapeutyczne, które znajdują się w Katowicach i Mikołowie. Na zainteresowanych czekają profesjonalne i doświadczone psychoterapeutki.
Kategorie:

Podlinkuj stronę: strefabytu.pl

Opinie o stronie strefabytu.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Serwis prowadzony przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Na stronie znajdą Państwo opisane codzienne sytuację z dzieci i ich trudnymi (...)
Gabinet Psychoterapii „Przemiany” prowadzony przez psycholog Magdalenę Zułuską oferuje indywidualne konsultacje psychoterapeutyczne dla osób dorosłych. (...)
Konsultacje z psychologiem i uczestnictwo w psychoterapiach składają się na propozycję poradni psychologicznej Elizy Olemańczuk, mieszczącej się (...)
Centrum Szkoleniowo-Coachingowe Anna Rutkowska-Pyrlik oferuje szkolenia, które pomagają zwiększyć wiedzę oraz umiejętności, co ma prowadzić do (...)
Jeśli jesteś świeżo po studiach pedagogicznych lub psychologicznych albo twoja przyszłość w taki czy inny sposób łączy się z pracą z dziećmi, (...)
„Strefa Myśli”, to profesjonalna poradnia psychologiczna działająca na terenie Warszawy oraz Płocka. Oferta tej placówki obejmuje psychoterapie, (...)
Gabinet Maturitas oferuje usługi psychoterapeutyczne związane z rozwojem zawodowym a także osobistym. Szerokie spektrum zainteresowań oraz kwalifikacji (...)
Pracownia Psychologiczna EGO, to kompleksowa pomoc psychologiczna dla postaci w wszelkim wieku. Zatrudniamy znawców, którzy przygotowani są do pracy (...)