WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe

WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe
ID wpisu: 16067
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 395
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
73
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Weld – Test oferuje profesjonalne badania ultradźwiękowe, badania radiograficzne, badania nieniszczące. Dysponujemy nowoczesnym, certyfikowanym sprzętem do badań NDT. Posiadamy międzynarodowe uprawnienia II-go stopnia z zakresu badań nieniszczących zgodnie z normą EN ISO 9712:2012. Zapraszamy Państwa do współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.weld-test.pl

Opinie o stronie www.weld-test.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Notarialna Michał Grajner i partner z Katowic zgodnie z ustawą o notariacie wytwarza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, (...)
Przedstawiamy Państwu firmę Intereco, której siedziba znajduje się w Pabianicach, w województwie łodzkim. Prowadzimy działalność od 2010 roku (...)
CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o., to firma, którą wyznacza zespół ludzi, jacy są prawdziwymi ekspertami do spraw finansowych, (...)
Poszukujesz firmy specjalizującej się w renowacji przewodów kominowych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Cetus II. (...)
Prowadząc w profesjonalny sposób zakład pogrzebowy, w naszej propozycji zawodowej staramy się wychodzić w jak najbardziej przyjazny sposób do rodziny (...)
Agencja specjalistycznych tłumaczeń Best Text oferuje przekłady zwykłe i uwierzytelnione. Tłumaczami są lingwiści oraz fachowcy z poszczególnych (...)
W Wałbrzychu znajduje się siedziba kancelarii radcy prawnego mgr Wojciech Zaręba. Świadczy ona usługi z wielu dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, (...)
Skupem i sprzedażą złomu metali kolorowych i złomu stalowego od ponad 25 lat zajmuje się firma Delta Sp.J. z Pleszewa. Jesteśmy liderem w Wielkopolsce (...)