WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe

WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe
ID wpisu: 16067
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 378
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
73
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Weld – Test oferuje profesjonalne badania ultradźwiękowe, badania radiograficzne, badania nieniszczące. Dysponujemy nowoczesnym, certyfikowanym sprzętem do badań NDT. Posiadamy międzynarodowe uprawnienia II-go stopnia z zakresu badań nieniszczących zgodnie z normą EN ISO 9712:2012. Zapraszamy Państwa do współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.weld-test.pl

Opinie o stronie www.weld-test.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Przedstawiamy Państwu stronę internetową firmy ROH Architektura Krajobrazu – specjalizujemy się we wszystkim, co związane jest z architekturą (...)
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą firmy HAMEL, której siedziba mieści się w Krakowie. Jesteśmy profesjonalnym biurem projektów (...)
Masz firmę, ale interes nie idzie Ci tak jakbyś chciał? Telefony milczą i brak zamówień? To odpowiednia pora na rozpoczęcie kampanii reklamowej (...)
Logos to profesjonalna firma tłumaczeniowa, której specjalnością są przekłady z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Oferujemy (...)
rozwod-i-podzial-majatku.pl to blog, który tematem nawiązuje do spraw rozwodowych oraz podziału majątku po rozwodzie. Jego właściciel Iwo Kalisz, (...)
Zakład Pogrzebowy Ad Patres działa na terenie Kutna i okolic oferując kompletne usługi pogrzebowe, cmentarne oraz kamieniarskie. Jeżeli chcą państwo (...)
Po profesjonalne tłumaczenia pisemne, ustne lub dokumentów zapraszamy do biura tłumaczeń Angos. To firma, która działa na rynku od 1992 roku. Pracujący (...)
Kancelaria Prawna - Paweł Przybyłowski - adwokat Sopot, Gdynia i inne miasta województwa pomorskiego. Usługi prawne na terenie trójmiasta: prawnik (...)