WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe

WELD TEST Sp. z o.o. - Badania ultradźwiękowe
ID wpisu: 16067
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 448
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
77
Google
9
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 0 (0 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Weld – Test oferuje profesjonalne badania ultradźwiękowe, badania radiograficzne, badania nieniszczące. Dysponujemy nowoczesnym, certyfikowanym sprzętem do badań NDT. Posiadamy międzynarodowe uprawnienia II-go stopnia z zakresu badań nieniszczących zgodnie z normą EN ISO 9712:2012. Zapraszamy Państwa do współpracy!
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.weld-test.pl

Opinie o stronie www.weld-test.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Prowadząc firmę, której kontakty sięgają zdecydowanie poza granice naszego kraju, wówczas należy przybrać język korespondencji uniwersalny na (...)
Firma Proinvest, od początku swojej działalności, prężnie działa na rynku bram i ogrodzeń. W ofercie firmy, znajdują się, między innymi, bramy (...)
Notariusz Agata Banasik prowadząca swoją Kancelarię w Warszawie, oferuje Klientom wysoką jakość oferowanych usług prawnych oraz notarialnych. Świadczymy (...)
Jest nam niezwykle miło móc przedstawić Państwu ofertę grupy ROKA, która swoją siedzibę posiada w Szczecinie. Firma zajmuje się utrzymywaniem (...)
Przedsiębiorstwo FATWOOD to firma z doświadczeniem, która ma swoją siedzibę w Czarnocinie (woj. łódzkie). Zajmujemy się produkcją blatów, parapetów (...)
Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Starbud Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Technicznych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Na rynku istniejemy (...)
Domeną działalności firmy są prace wysokościowe. Firma oferuje szereg usług związanych z alpinizmem przemysłowym, w tym między innymi w zakresie (...)
Witam! Nazywam się Lidia Sarnecka i prowadzę Biuro Doradztwa Podatkowego. Siedziba firmy mieści się w Toruniu. Nasze biuro proponuje Państwu doradztwo (...)