Ochotnicza Straż Pożarna Widów

Ochotnicza Straż Pożarna Widów
ID wpisu: 16066
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 593
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
161
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie została założona w 1888r. Jednostka posiada remizę murowaną z jednym stanowiskiem garażowym. Na podziale bojowym znajduje się średni samochód gaśniczy GBA Iveco Unic 175-24. Strażacy z Widowa podejmują działania głównie na terenie swojej miejscowości, gminy Rudziniec, a także powiatu gliwickiego. OSP Widów skupia około 100 członków. Oprócz podejmowania akcji bierze udział również w zawodach sportowo pożarniczych. Zajmuje się również krzewieniem kultury i tradycji regionalnej m.in. poprzez organizowanie turniejów wiedzy pożarniczej.
OSP Widów w maju 2014 roku została włączona w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego (KSRG) przez co znalazła się w elicie jednostek ratowniczych w Polsce
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ospwidow.pl

Opinie o stronie www.ospwidow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Kancelaria Prawna Łukasza Staniczka znajduje się w Zabrzu, w mieście tym udzielane są także usługi prawne, szczególnie z takich zakresów jak prawo (...)
Firma Clean-Mar to kompleksowa pielęgnacja ogrodów i sadów. Oferujemy zakładanie trawników, koszenie trawy z zakładów pracy i wspólnot mieszkaniowych, (...)
Kancelaria notarialna świadcząca swe usługi w Katowicach w dogodnej lokalizacji. Kancelaria dokonuje czynności notarialnych, zgodnych z obowiązującymi (...)
Śląska kancelaria oferuje pomoc prawną podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym w zakresie prawa cywilnego (w tym spółdzielczego, własności intelektualnej, (...)
Gliwicka Klinika Weterynaryjna to pełne miłości i wsparcia, a jednocześnie profesjonalizmu na światowym poziomie miejsce, które oferuje swoim czworonożnym (...)
Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Jedną z trudniejszych rzeczy dla każdego właściciela firmy jest rozliczanie podatków. Dlatego też z pomocą przychodzi nasze biuro rachunkowe, które (...)
Nasza firma, prężnie rozwijająca się, posiada praktykę w branży fotograficznej. Stworzymy Państwu zdjęcia ślubne Wrocław, będą one wykonane (...)