Ochotnicza Straż Pożarna Widów

Ochotnicza Straż Pożarna Widów
ID wpisu: 16066
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 408
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
68
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie została założona w 1888r. Jednostka posiada remizę murowaną z jednym stanowiskiem garażowym. Na podziale bojowym znajduje się średni samochód gaśniczy GBA Iveco Unic 175-24. Strażacy z Widowa podejmują działania głównie na terenie swojej miejscowości, gminy Rudziniec, a także powiatu gliwickiego. OSP Widów skupia około 100 członków. Oprócz podejmowania akcji bierze udział również w zawodach sportowo pożarniczych. Zajmuje się również krzewieniem kultury i tradycji regionalnej m.in. poprzez organizowanie turniejów wiedzy pożarniczej.
OSP Widów w maju 2014 roku została włączona w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego (KSRG) przez co znalazła się w elicie jednostek ratowniczych w Polsce
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ospwidow.pl

Opinie o stronie www.ospwidow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Jedynie u nas - niezapomniane uroczystosci weselne, komunie, urodziny, chrzciny i mnóstwo innych imprez okolicznościowych. Zapraszamy Cię Gorąco do (...)
Firma Supellex produkuje wysokiej jakości meble szkolne i przedszkolne, a także sprzęt sportowy i meble biurowe oraz socjalne. Dbamy o wygodę, wysoki (...)
Sklep z odzieżą sportową Regnier Sport zaprasza do zaznajomienia się z produktami w ofercie. Regnier sklep to głownie ubrania o charakterze sportowym (...)
Szkoła Matematyki Horyzonty doświadczenie w nauczaniu i wykwalifikowana kadra pedagogów. Wiemy jak ważna jest nauka matematyki, dlatego stawiamy na (...)
Ekracja.pl to w pełni autorski serwis społecznościowy o polityce w Polsce. Jest w pełni niezależny politycznie od jakichkolwiek organizacji rządowych (...)
Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Charytatywnych im.Matki Teresy z Kalkuty w Częstochowie zajmuje się prowadzeniem dwóch domów opieki społecznej (...)
Fotografia dzieci i rodziców. Zdjęcia pełne słońca i spontaniczej radości. Portrety pań w ciąży, dzieci z rodzicami, dziadkami, wujkami i fotografie (...)
Świat Języków Obcych Time istnieje już od 2001 roku. W trzech oddziałach szkoły (Wapienica, Komorowice, Bystra) realizujemy naukę na najwyższych (...)