Ochotnicza Straż Pożarna Widów

Ochotnicza Straż Pożarna Widów
ID wpisu: 16066
Dodano: 28.11.2014
Kliknięć: 0
Wyświetleń: 497
CTR: 0.00%
Ocena : 1/5
Gwiazdka 1Gwiazdka 2Gwiazdka 3Gwiazdka 4Gwiazdka 5
100
Google
7
Bing
Ocena użytkowników:
  Średnia 3.67 (3 głosów)
(strona nie działa lub występuje inny problem? zgłoś awarię)
Opis: Ochotnicza Straż Pożarna w Widowie została założona w 1888r. Jednostka posiada remizę murowaną z jednym stanowiskiem garażowym. Na podziale bojowym znajduje się średni samochód gaśniczy GBA Iveco Unic 175-24. Strażacy z Widowa podejmują działania głównie na terenie swojej miejscowości, gminy Rudziniec, a także powiatu gliwickiego. OSP Widów skupia około 100 członków. Oprócz podejmowania akcji bierze udział również w zawodach sportowo pożarniczych. Zajmuje się również krzewieniem kultury i tradycji regionalnej m.in. poprzez organizowanie turniejów wiedzy pożarniczej.
OSP Widów w maju 2014 roku została włączona w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego (KSRG) przez co znalazła się w elicie jednostek ratowniczych w Polsce
Kategorie:

Podlinkuj stronę: www.ospwidow.pl

Opinie o stronie www.ospwidow.pl (0)

Pseudonim:
Można wpisać maksymalnie 255 znaków. Pozostało 255 znaków.

Podobne strony w katalogu

Problemy z wymową u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym istnieją nie od dzisiaj. Zarówno maluchy, jak i starsze dzieci z różnych przyczyn borykają (...)
Oficjalna strona Małgorzaty Sokół - najlepszej kandydatki na prezydenta miasta Chełma. Wybory już w październiku! Zapoznaj się z programem i moimi (...)
Gliwicka Klinika Weterynaryjna to pełne miłości i wsparcia, a jednocześnie profesjonalizmu na światowym poziomie miejsce, które oferuje swoim czworonożnym (...)
Leśny Park Niespodzianek to ogród zoologiczny o specyficznej formie przetrzymywania zwierząt, znajduje się na terenie łąkowo leśnym, porośniętym (...)
Nasza firma jest wiodącym przedstawicielem branży geodezyjno-kartograficznej na terenie województwa śląskiego. Działalność prowadzimy od 2006 (...)
Kancelaria Prawna Łukasza Staniczka znajduje się w Zabrzu, w mieście tym udzielane są także usługi prawne, szczególnie z takich zakresów jak prawo (...)
Dali się Państwo podpuścić i nieświadomie wykupili polisę, której wartość jest niższa niż zainwestowane w nią środki? Jeśli tak, to zapraszamy (...)
Sklep Gamplate.pl oferuje w swoim portfolio szeroki wybór nowoczesnych drukarek 3D znanych i cenionych w Polsce i na świecie marek takich jak: 3DGence, (...)